Wpis z mikrobloga

#sport #pilkanozna #bvb #bundesliga #mu #united #transfery

No to wiadomo, że Kagawa, który ostatnio gadał bzdury na temat Roberta zostaje udostępniony do sprzedaży. Głównym zainteresowanym wydaje się być Manchester United. Tyle psioczyli na Lewandowskiego, że nie podpisuje nowego kontraktu, a tymczasem inny kluczowy zawodnik ma ambicję gry w lepszym klubie.

Źródło: eurosport.pl
  • 14
  • Odpowiedz
#transfery #seriea #juventus

Del Piero odchodzi z Juventusu. Nie chcą z nim przedłużać kontraktu. Gdzie będzie grał? Podobno w grę wchodzą MLS lub ZEA.

Zarząd klubu z Turynu jeszcze przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek zapowiedział, że czas dokonać zmiany warty i Alessandro Del Piero nie otrzyma propozycji przedłużenia kontraktu. 37-letni zawodnik łudził się, że być może po kolejnych dobrych występach uda się przekonać działaczy, do zmiany decyzji. Gdy w styczniu ponownie zakomunikowano, że
  • Odpowiedz
@parachutes: No wiesz co, ja miałbym o tym nie wiedzieć? Prawie poczułem się obrażony:P Del Piero to mój ulubiony zawodnik w historii piłki nożnej. Najgorsze jest to, że zarząd pewnie podejmie decyzję o wykupieniu za kwotę kilku mln euro + około 2 mln pensji takiego beznadziejnego Burdello z Romy bo strzelił dwie bramki, a skąpią na jednym milionie na roczną pensję dla legendy klubu. We współczesnym świecie rzeczywiście nie ma miejsca
  • Odpowiedz
We współczesnym świecie rzeczywiście nie ma miejsca już na sentymenty.


@sn4tch: A widziałeś wczorajsze zestawienie pomocy w MU? Takie same jak 5 lat temu. W ogóle Giggs, Scholes grali razem kilkanaście lat temu :D Jeszcze Beckhama i Keana brakuje ;) SAF się zrobił sentymentalny, a Mancini nowoczesny. Nawet się przeprosił z zawodnikami, który wcześniej skreślił, byle tylko wygrać PL.
  • Odpowiedz
@parachutes: No i nie pomogli Fergusonowi ci staruszkowie, chociaż poczekajmy jeszcze na najbliższe dwie kolejki Newcastle może jeszcze urwać jakieś punkty w meczu z City.
  • Odpowiedz
@parachutes:

SAF się zrobił sentymentalny, a Mancini nowoczesny. Nawet się przeprosił z zawodnikami, który wcześniej skreślił, byle tylko wygrać PL.


To tylko pokazuje, że ma jaja wielkości ziarna piasku. Niekonsekwentny do granic możliwości, dlatego nie wygrał nic z Interem i nie wygra nic z City. Na miejscu Szejków wziąłbym trenera z charakterem, który w rok-dwa zrobi im LM. Szatnia City jest o wiele bardziej plastyczna niż ta z Etihad. Nie ma
  • Odpowiedz
@footix: W Arsenalu to by się Adebayor z powrotem przydał. Generalnie większość osób chwali Manciniego za to, że się ugiął. No ale jeszcze czeka ich Newcastle, więc nie dzielił bym skóry na niedźwiedziu. Ciągle wierzę, że MU wygra ligę. O! Więc idę postawić na City :D

Czemu Del Piero w Arsenalu? Ja bym go dał do Schalke, ale pewnie mu ta liga nie odpowiada.
  • Odpowiedz