Wpis z mikrobloga

Cześć Trójmiasto!

Mam sprawę. Ogólnie pokłóciłem się ze współlokatorką, niby drobna spina ale nie dam sobie wchodzić na głowę. Mieszkam z dwójką osób od 4 lat (czyli przez całe studia i rok pracując), ale miarka się przebrała. Nie mam zamiaru się ciągle kłócić o fakt, że wszędzie jest ogromny bałagan. Stwierdzam, że nareszcie się wyprowadzę. Myślicie, że za 2000zł (czynsz, najem i blabla wszystko) wynajmę coś dla siebie samego w Trójmieście? Zależy mi przede wszystkim na czymś nowym. Małe mieszkanie pod jedną osobę. Nawet kuchnia nie musi być jakaś duża, bo i tak jem na mieście codziennie.

#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #mieszkanie
  • 30
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: Właśnie przeglądam oferty na OtoDom i większość ofert to sam najem, doliczając opłaty eksploatacyjne wychodzi grubo ponad 2200zł przy nawet samym najmie za 1700. Dlatego też w sumie wolałem zapytać, może ktoś coś kojarzy. Otodom, ogloszenia.trojmiasto.pl - jest coś jeszcze sensownego?
  • Odpowiedz
@mrbungle: Ogólnie rzecz biorąc, to odległość nie robi mi różnicy, do pracy jeżdżę tak czy siak samochodem. Dlatego każde z trzech miast mi pasuje, niezaleznie gdzie.
  • Odpowiedz
@FREEQ: no to szukaj, jak pisze zielonka wyzej, na obrzezach, chyba najlepiej nowsze osiedla zeby nie bylo za duzo zulerki. Ja place 1.6k z oplatami (Gdynia) za 2 pok, do centrum mam 15min autem (do Sopotu chyba tez z 15min autobusem - odnosnie tego picia)
  • Odpowiedz
@FREEQ: nie znam statystyk, ale jak szukalem to ceny w GDA byly podobne. Stawki czynszu niezle skacza miedzy osiedlami - warto zwrocic uwage. Ja poza sezonem place max 200.
  • Odpowiedz
@FREEQ: zaoszczędzony hajs poza Trójmiastem będziesz mógł wydać na ubiera / taxi. No i dalej będziesz do przodu.
Pytanie w którym mieście pracujesz ?
  • Odpowiedz