Wpis z mikrobloga

@oran: chwila za jakie 150? 39*12 =/= 150 ( ͡° ͜ʖ ͡°) po drugie na obu konsolach jest cała masa gier już bo konsole są 3 lata już ponad na rynku i przecież w tym abo takie właśnie gry będą co widać na stronie usługi.
Za takie pieniądze to nie jest żadna cebula tylko uczciwy deal dla obu stron.

@Pacjent: powinni i to jak
  • Odpowiedz
@Yubi:
Jak wykupi na raz EA Access, GwG i Xbox Game Pass, każda opcja z abonamentem na rok, to może faktycznie nie będzie miał czasu. Ale jeśli z każdej opcji wykupi sobie dostęp na miesiąc czy kwartał to będzie idealnie. Także takie abonenty dla pracujących są idealnym rozwiązaniem + ewentualnie 2-3 płytki na rok.
  • Odpowiedz
@Yubi: to teraz dowaliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat pracuję na pełny etat a mimo to znajduję czas na hobby gry i doskwiera mi to, że Sony wypuszcza 2 albo 3 gry na rok od siebie i po prostu ogrywam różne multiplatformy. Nie chodzi o to by ograć wszystkie gry a o to by mieć wybór gier, możliwość odrzucenia czegoś jak nie podpasuje kasując a nie
  • Odpowiedz
z pewną datą premiery


@Singularity00: Może być ciężko.
Ale bez pewnej daty to masz tak: GT Sport, Uncharted TLL i jeszcze moze byc SpiderMan, a na dalszym planie masz Days Gone, TLOU2 i Detroit Become Human.Tymczasem na Xie masz Cross Play z Windowsem 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MS ma już dobre gry w Gold, EAAccess i teraz to.


@Singularity00: jak ja tego zazdroszczę. nic tylko opłacać golda i gry z x360 by zostały, ale no kurde - to trza wszystke konsole na raz kupić, abonamenty. W ciul kasy :/
  • Odpowiedz
@KacperKingPL: serio piszesz czy trolujesz? zdajesz sobie sprawę, że szansa, że cokolwiek z tego wyjdzie w tym roku jest taka jak była na premierę Uncharted4 zimą 2015 czyli bliska zeru? za mało o tych grach jest mówione by była szansa na premierę w tym roku, zresztą samo sony dobrze wie, że tak najpewniej będzie i zgodnie z nową polityką "nie w--------a graczy" po prostu nie podają dokładnych dat tylko to
  • Odpowiedz
@KacperKingPL: te na PS4 przecież nikt normalny nie przechodzi w 100% na Xa a tylko na multiplatofrmy

no GTSport może jakimś cudem wyjdzie bo w DLC do U4 to ja nie wierzę, że zdążą ( ͡° ͜ʖ ͡°) a reszta gier to murowany 2018 rok jak nie 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No więc... na cały 2017 rok mamy Yakuzę, Horizon, kóry
  • Odpowiedz
@Singularity00: nawet jeśli te wszystkie gry, które zapowiedzieli na E3 2016 wyjdą równo z Cyberpunkiem (czyli w 2077) to i tak to będą lepsze tytuły niż to co kiedykolwiek Xbox OneScorpioUltimatePSEdition dostanie lub dostał. Taka prawda.
No i w tym roku wyszło więcej gier niż napisałeś:
Gravity Rush 2, Nioh, Nier Automata, Persona 5 wkrótce trafi do Europy no i Detroit jest prawie skończony a God of Wara da się
  • Odpowiedz
na 2019 to może być Shenmue 3, albo ta nowa gra od Kojimy, reszta ma pełne prawo do wyjścia w 2018


@KacperKingPL: prawo ma, ale dobrze wiemy jak to wygląda w praktyce....

nie muszą sie starać, bo ms jest w tej kwestii jak sprint w wykonaniu starszej
  • Odpowiedz
@Singularity00:

Nioh, Nier = japońskie pierdoły

Persona = gra o k---a nastolatkach co walczą po szkole z demonami w kanałach

No ale bądź konsekwentny bo persona do tego stwierdzenia pasuje bardziej niż Nioh czy Nier ;) xD
I dalej uważasz, że skoro wyszło 5 czy 6 gier to tak naprawdę wyszły 3 bo Ty je osobiście uważasz za gry a nie za pierdoły.
  • Odpowiedz
@KacperKingPL: bo nie idę ślepo za stadem wielbiącym byle co sony rzuci? zresztą nieistotne, EOT w temacie Horizona bo nie ma sensu dyskusja bo do niczego nie dojdziemy.

@janushek: cytat nie mój...
Nier to nie jest ex bo wyszedł też na pc. Z Nioh'em to ok, trochę mnie poniosło i nawet jest to ex :D W takim razie mamy 3-4 gry, które już wyszły + 1 - Persona
  • Odpowiedz