Wpis z mikrobloga

heh mireczki korzystajace z #badoo lub #tinder pamietajcie. to ze Wam sie zajebiscie pisze z laska, nie znaczy ze sie tak samo bedzie zajebiscie rozmawiac f2f ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kiedyś z taką jedną pisałem ze 2 tyg zanim się spotkaliśmy, w sumei to juz nawet nie na badoo tylko smsy. rozmowy tez w sumei byly i serio nie wychodzilem nosem z telefonu i ona pewnie tez xD bo odpisywala praktycznie natychmiast. na prawde bylo mega i nie moglem sie doczekac spotkania.


spotkalismy sie i jedna wielka niezreczna cisza + szukanie tematow na sile ( ͡° ͜ʖ ͡°)



  • 6
@onsok To samo miałem, posiedzialem z laską z 1h i się zmyłem. Powiedziała mi że spotkamy się na Skype, ale już nigdy się nigdzie nie spotkalismy. Ogólnie nie polecam długo pisac. Jak piszesz do laski, to tylko po to żeby zaraz się spotkać.
@Arachnofob: dlatego zawsze wolalem sie spotkac bo ja nic sie nie zastanawialem nigdy, gadka mi po prostu szla ale nie wiem co tam babie w glowie siedzi i jakie strategie ustala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BetonowyMurek: nie musisz mi tego mowic ;) zazwyczaj tak bylo ale jakos nam bylo nie po drodze i dlatego to chwile trwalo. poza tym miala "mroczny sekret" xD ale nie bede
nie wiem co tam babie w glowie siedzi i jakie strategie ustala


@onsok: a myślisz, że jak nie odpisuje od dłuższego czasu to co robi? zastanawia się co odpisać i później w życiu nie wie co powiedzieć bo potrzebowałaby godziny na zastanowienie