Wpis z mikrobloga

@Hershel: Nie boli, a trochę śmieszny tak naprawdę. Sraomi, walenie do chińsiego szajsu, gonitwa na mirko o przycebulenie na telefonie tych 100 zł, brak gwarancji bo kupują jakieś gunwo od chińczyków z Allie, każdy szczeka na IP, a prawda jest taka, że IP zjada na śniadanie te androidowe xiaomowe jak i szajsungowego gunwa. Miałem dużą ilść telefonów, xda, modowanie, łamanie boota itp, a teraz? Mam IP i w końcu mogę
  • Odpowiedz
@mozliwe: To mamy inne doświadczenia bo dla mnie oprócz systemu iphone nie ma nic do zaoferowania i nie jest wart połowy swojej ceny. Do tego jest tandetnie wykonany, baterii nie ma wcale a gwarancja i serwis to śmiech na sali.
  • Odpowiedz
  • 7
@Hershel nie ma co dyskutować z zielonką, przecież od razu widać że to jeden z tych co tylko ajfon a reszta to syf mimo, że xiaomi w życiu w ręce nie miał. Mam w pracy też takiego fanboja, dla którego chińskie jest synonimem szajsu. Dodam, że rozeznania w technologii nie ma żadnego ale wypowiada się na każdy temat dotyczący nowinek w telefonach :-) cokolwiek by którykolwiek inny producent nie zrobił tak
  • Odpowiedz
@mozliwe: Hmmm od 3 lat mam LG 4 cale i cały czas miałem telefon. Mam też nowego A3 2016 i na 99% pójdzie na allegro, bo jest za duży.
Tak więc nie wiem, żalisz się czy chwalisz się. Zamiast się bawić i marnowac czas z wgrywaniem romów mogłeś po prostu używać telefon.
  • Odpowiedz
@Pienio69: Mordeczki jest problem. Podczas logowania do Windows 7 pojawia się informacja "logowanie usługi usługa profilów użytkowników nie powiodło się". Chciałem przywrócić system, ale muszę utworzyć punkt przywracania. I tu jest problem, nie mam zakładki OCHRONA SYSTEMU. I co tera? Co robić?
  • Odpowiedz