Wpis z mikrobloga

@anenya: Mnie rozwalają fanboje, sam mam Iphona i obiektywnie lubię w nim tylko system. Nawet etui kupiłem po to, żeby tylko znaczek jabłka zasłonić. Za jaki czas przesiądę się na Xiaomi a żaden fanboj nie będzie mi mógł powiedzieć bo nie było cię stać na Iphona, jeśli będę pozytywnie oceniać chińską markę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mozliwe: no to czytaj ze zrozumieniem!
a) napisałem LG 4 cale czyli LG 4 cale, w tych rozmiarach to tylko w grę wchodzą tanie modele
b) mój kosztował 450 brutto w sklepie stacjonarnym w centrum handlowym
Nie bronię androida, bo jest jaki jest ale zrobił duży postęp.
Mój pierwszy smarfon to był jakiś samsung, miałem go kilkanaście godzin, rany, alez to było gówno, zaraz sprzedałem na allegro za
  • Odpowiedz
@mozliwe: hehe sam masz ból dupy, bo to co napisałem nie pasuje do twojej wizji.
Skoro fakty nie pasują do wizji tym gorzej dla faktów :-D
No ale przepłaciłeś to musisz sobie wmawiać, że było warto :-D

Po raz kolejny nie przeczytałeś ze zrozumieniem, czy to cecha wyznawców jabłka?
Napisałem "Za androidem nie przepadam (nigdy nie przepadałem" więc dlaczego nazywasz mnie androidowcem, pomimo, że miałem iPada jak i zastanawiam się
  • Odpowiedz
  • 0
@SpaceMonkey mnie też, i co ciekawe poznałam tylko fanbojów apple. Też mogę obiektywnie oceniać, miałam tych telefonów trochę, zaczynając właśnie od ajfona, którego z perspektywy czasu i innych telefonów oceniam jako najgorszy, poprzez galaxy, xiaomi, oneplusone, teraz mam lg g5 i jestem najbardziej z niego zadowolona jak dotąd.
  • Odpowiedz
@anenya: W sumie jestem zadowolony z Iphona 6 tylko znudził mi się a 7 do mnie nie przemawia kompletnie. Cóż wypróbuje coś nowego. Dla mnie telefon to telefon i chyba tylko w Polsce ludzie patrzą na to jako statut społeczny. Zawsze kisnę z etui z wycięciem na jabłuszko.
  • Odpowiedz
  • 1
@SpaceMonkey mam tak samo jak Ty :-) telefon to telefon, dla mnie przede wszystkim ma być szybki i wygodny w użyciu bo już wszystko robię z telefonu, nawet nie wiem gdzie mój laptop leży w domu, tak długo go nie włączałam. Ludzie lubią się dowartościowywać, nie mają czym więc próbują chociaż telefonem, mnie to bawi i smuci jednocześnie.
  • Odpowiedz