Wpis z mikrobloga

tam nic nie ma szybki lester. Torres na razie wrzuca co się da... nawet cudze wstawki z innych stron (,) ale to wszystko już było. Do tego ta strona jest po prostu nędzną kopią darkwarez. Brak tam przejrzystości i do tego czat na samym dole - hmm - czemu nie na górze? byłoby łatwiej a tak trzeba zjeżdżać na sam dół. e4me to była klasa
ta strona to nędza. nawet czat nie działa tak jak trzeba bo nie wszystkie wiadomości wchodzą... część z nich po prostu znika. eeeeeeeee
Skoro ktoś potrafi zrobić coś takiego to czemu nie odtworzyć z pamięci e4me?? mimo wszystko dzięki za namiary
@ojTamoOjTam a ja myślę, że trzeba się cieszyć z tego co jest: na powrót stron w rodzaju e4m, ebookgigs czy e4all raczej nie ma co liczyć bo przykład ich żywotności mówi sam za siebie więc chyba zrozumiałym jest, że tworzenie przejrzystej strony, wykupienie domeny i wrzuty setek pozycji mijają się z celem skoro za kilka tygodni czy miesięcy zainteresuje się tym procederem kolejny agent... Mam nadzieję, że stronka się rozwinie a wrzuty
@darlan: ledwo się dogaduję po rusku i myślę, że to wspólny problem dla większości rodaków ;) jeśli gawarisz pa ruskamu i możesz czytać te ebooki to szacun ale dla nas raczej nieprzydatne są te ich strony... angielskie e-książki dostaniesz gdzie popadnie: wystarczy wyguglować... natomiast zastanawiam się, czy przypadkiem nie powstała jakaś nowa stronka bo skoro elunia zdezerterowała z ex to może coś jest na rzeczy?
@devilskin: no właśnie też się zastanawiam... chociaż kasiul szaleje na ex, a torres poszedł na ebook-polska. Może jej się znudziło? Może poszła na pbc? Szkoda... Za wysokie progi...
nazewnictwo archiwum jest takie samo jak u eluni tzn "numer.rar" i nawet ten numer się zgadza bo to już ponad 2000. Ranga się też zgadza bo to trial uploader więc myślę, że to elunia. Ale pewności nie mam.
@ojTamoOjTam: elunia skończyła na "kocie" na "ebook1523" lub podobnie. Mam tam premkę i przejrzałam wyszukiwarkę. A Sayonara- sam numer i na ul. Jego (jej?) wrzutki pamiętam jeszcze z 5fantastic. Elunia dla mnie "zaistniała" dopiero na e4m. Ale jak już powiedziałeś- pewności też nie mam...
W poszukiwaniach- można przekopywać freedisc i nową wersję 5fantastic- 5F.pl Ale nie ma tam chyba nic, czego już by nie było gdzie indziej....