Wpis z mikrobloga

exsite.pl zdechło na dobre... nie byłem wielkim fanem tego burdelu jaki tam był, ale zawsze coś nowego wpadało do kolekcji... no cóż. Trzeba poszukać nowego źródełka
O cholera, przez ostatni tydzień byłem nad morzem i dopiero teraz zauważyłem, że Exsite zdechło.

Szkoda, czasem wszucali dobre programy, zostaje peb i dark
@Artok: a wszystko przeze mnie bo znowu w trakcie mojego pobytu w kraju zamknięto jakąś stronę (poprzednio e4me) więc chyba przyciągam kłopoty :) a oprócz mrocznego & pbx jest też stara/nowa strona na którą przenieśli się chyba wszyscy uploaderzy z ex a jej nazwa to synonim torby albo sakwy czy innego juku ;)
hejka ziomale - dajcie znać na priv czy pojawiło się coś ładnego poza "torbą na kapcie" - też się podzielę swoimi informacjami. Może ktoś lubi pograć - jest fajna stronka z torrentami... Pozdro i strzała mole książkowe
To już 8 miesięcy. Pojawił się jakiś konkretny zastępca dla ebook4me? Proszę o wiadomość priv, jeżeli to jakieś poufne info.
vorek to śmietnik a ta cała SARCIA to #!$%@? szmata. Zachowuje się jak #!$%@? gestapo. Nie polecam. A już całkiem nie polecam ściągania jej filmów... no chyba że ktoś lubi oglądać gnioty ze sztucznym lektorem elektronicznym IVO. A fuj