Wpis z mikrobloga

@beastno1: faktycznie - elunia nie miała 2000 wstawek. Tak czy inaczej - nieważne. Lato za pasem - pewnie wyjechała na wakacje (oby nie do Egiptu ( ͜͡ʖ ͡€) - na exsite codziennie pojawia się kilka... książek więc nie ma co marudzić - ja nie czytam dziennie 500 stron tylko sporo mniej więc czytania mi nie brakuje. Od czasu do czasu pojawia się Torres no i kasiul wrzuca
@beastno1: 5f poszedł do piachu a na freedisc można czasem znaleźć niezłe perełki w jakości o niebo lepszej niż te które śmigają tu i tam... no i są jeszcze zamknięte fora, grupy etc. i tam dopiero jest uczta dla oka! no ale wiadomo: z założenia nie są to publiczne warezy
Prawdopodobnie problem z serwerownią , bo już kilkanaście razy tak było , może powstanie (,) , jest coś podobnego "Vorek" ale tam dwa newsy na dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)
exsite.pl to kompletny burdel. Wstyd, że oprócz tego gówna nie ma innej strony z taką ilością wstawek. Już drugi dzień nie można się tam dostać. Tak jest conajmniej raz w miesiącu. Śmiać mi się chce z ich administratorów a najbardziej z tego pajaca Suttree - gamoń przyczepia się do wstawek i wycofuje z komentarzem, ze niby dubler, ale nie przyczepia się do wielokrotnie dublowanych filmów... Parodia, chamstwo i #!$%@?
@ojTamoOjTam: Najgorsze jest to, że alternatywy brak- przynajmniej ja nic na ten temat nie wiem... pojawiło się (?) coś, co się nazywa pobierz-ebooki.pl Brak możliwości rejestracji i logowania, zero kontaktu... Kolejny fake...
Poza tym mam wrażenie, że naprawdę liczący się uploaderzy z e4me "poznikali"... Albo mieli nieprzyjemności, albo- co też prawdopodobne- podostawali zaproszenia na zamknięte prywatne strony i tam się kiszą we własnym sosiku...
bardzo możliwe, ze pojawiło się cos nowego bo tacy uploaderzy jak np. elunia... już nie wstawiają na exsite.pl a elunia wstawiała coś codziennie. Nie wydaje mi się żeby pojawiła się strona prywatna bo w końcu każdy uploader chce zarobić na wstawkach a to trudne gdy ludzie nie mają dostępu do strony prywatnej. Ale to nic pewnego. Może elunia wstawia ale pod innym nickiem. Nie wiem. Torres i kasiul też ostatnio rzadko wstawiają
całkiem prawdopodobne że wszyscy się dowiemy o nowej stronie ale za kilka tygodni - gdy już uploaderzy będą mieli na niej po 500-1000 wstawek, bo przecież odtworzenie wszystkiego co było na e4me trochę potrwa... Ja i tak nie zamierzam nic wstawiać bo to żaden zarobek - mnie interesuje tylko ściąganie i czytanie książek (oczywiście w dobrej jakości) bo dziadostwa to jest pełno w internecie w różnych formatach
ten cały śmieszny exsite to totalna porażka - drugi chomik ale z większą przejrzystością i większą bazą danych. Niech piekło pochłonie tych którzy zamknęli e4me.

Przez chwilę można było tam wejśc ale znowu tym gamoniom coś padło i strona leży