Wpis z mikrobloga

Piłka nożna: poniedziałek 27/02 o godzinie 16:30 na boisku przy ul. Jeleniej https://goo.gl/maps/gbgTxE6wC2C2.

Wpis popełniam w imieniu użytkownika @Mave

Przypominam że na boisko przychodzimy się wyluzować i pobyć w miłej atmosferze wspólnego wysiłku fizycznego. Każdy jest mile widziany, jedyny warunek to taki, żeby mieć ochotę biegać (kondycja nie jest wymagana). Nie musisz umieć przyjmować, kopać, bronić ani strzelać, póki się starasz to jest dobrze. Jeśli komuś takie zasady nie pasują to przychodzić nie musi.

#trocheruchuwewroclawiu
  • 46
  • Odpowiedz
  • 1
Tak jeszcze napiszę jakby ktoś miał wątpliwości- 16:30 to godzina o której zbieramy się na boisku, jeszcze trzeba się przebrać, krótka rozgrzewka, ustalanie składów, marudzenie, także jeśli ktoś przyjdzie na 17 albo 17:30 to się nic nie stanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiktorek_pl wykop nie, bo nie mamy orlika, ale ja grałem bez problemu i miałem wolne boisko, tylko za daleko i nikt by nie przyjechał ;) Wystarczy zainwestować 30 złotych w rękawiczki, czapkę i kupić sobie koszulkę termoaktywna, daje radę :) śniegu i tak nie było przez dluuuugi czas.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: wykop już grał tydzień temu na dworze.
Czy nie lepiej pisać posty o grze w piłkę wcześniej niż 5h przed? @Mave? Wiedząc wcześniej, można zabrać rzeczy do auta i nie trzeba przed piłka wracać do domu po ciuchy.
  • Odpowiedz
  • 0
@PepeXD na pewno lepiej, ale to nie jest moja praca i obowiązek, jak się zbiorą ludzie to fajnie, jak nie to kiedy indziej. Przecież inni też mogą zrobić wpis nawet tydzień wstecz, nikt nikomu nie broni.
  • Odpowiedz
@Mave: wiem, tak tylko mówię, bo sam widziałeś jak Twój ostatni wpis o piłce wyglądał - mało chętnych. Potem ktoś wrzucił propozycje gry w weekend i powoli do przodu udało się zebrać osoby.
Pewnie w lecie łatwiej się zebrać na ostatnią chwilę, niż w zimie. Kibicuję, żeby się udało Wam pograć. Ja nie dam rady, bo nie mam ciuchów przy sobie, a jeździć 5x w tę i we w tę
  • Odpowiedz
  • 0
@PepeXD wiem, wtedy był to spontan wywołany ładna pogoda, dzisiaj też, bo mnie nawet we Wrocławiu nie ma jeszcze i po prostu sprawdziłem że ładnie jest i tyle.
  • Odpowiedz