Wpis z mikrobloga

"Tylko w zeszłym sezonie Poznański Rower Miejski wypożyczono niemal 400.000 razy, [...]co ciekawe średni czas wypożyczenia wynosił 19 minut i 49 sekund, Poznaniacy podeszli do sprawy ekonomicznie, gdyż pierwsze 20 minut jest za darmo"

Źródło: Teleskop TVP3

#poznan #rower #cebuladeals
SmieszekPozaKontrolo - "Tylko w zeszłym sezonie Poznański Rower Miejski wypożyczono n...

źródło: comment_AxUke59RckZzG32xsLPYZBjjBPMvYtEC.jpg

Pobierz
  • 60
@kendi: Tak, **https://play.google.com/store/apps/details?id=de.nextbike . 90% jak nie 100% systemów rowerów miejskich w Polsce obsługuje Nextbike tyle że pod różnymi nazwami lokalnymi. Z wyglądu stacji i rowerów mogę śmiało stwierdzić że to ich system. Generalnie polecam używać apki do wypożyczeń niż terminala - w obecnym stanie działa naprawdę fajnie i wygodnie, natomiast w terminalu musisz się logować numerem telefonu, klawisze czasami ciężko działają itp.
@kendi: To trzeba by sprawdzić na stronie poznańskiego roweru miejskiego czy już system rozpoczął pracę. We Wrocławiu dopiero w sobotę widziałem że montowali panele słoneczne, dopiero na jednej czy dwóch stacjach widziałem rowery. Po zimie muszą ponownie system odpalić - rozwieźć rowery na każdą stację, odblokować każdą jedną i dopiero na apce wyświetlą się rowery :)
Ale to jest w pełni legalne, nikt tego nie traktuje jako cebuli. No chyba ze wykopki jakieś nowobogackie, które to chcą pokazać innym, że potrafią wydawać więcej niż inni. Świetne podejście