Wpis z mikrobloga

Mały wpis motywacyjny z mej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od 4 lat pracowuje w programistycznej gównopracy (frontend) za #!$%@? 3400. W zeszlym tygodniu sie zmotywowalem i zrobilem wypasione CV i list motywacyjny po angielskiemu, kupilem sobie domenke .io z wlasnym nazwiskiem powrzucalem pare prac do portfolio i linków do realizacji z gownofirmy i rozesłałem CV to ponad 40 firm z USA do pracy zdalnej jako junior frontend devloper, ale nie mialem zadnej nadziei bo nie czuje jakos swojej wartosci

Co było dzisiaj? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj mam 5 pozytywnych odpowiedzi i jestem wlasnie po dwóch interviewsach na Skype. Zarobki 34-42k USD rocznie, #!$%@? tam jak urwą mi te złodziejskie podatki i tak bedzie duzo. jedna firma daje na start nowego makbooka i iphone druga finansuje tygodniową podróz do USA w celu poznania teamu () inna oferuje 50% znizki na sprzet Della na dzien dobry. zyc nie umierac

Zegnaj polskie IT ( ͡° ʖ̯ ͡°) z reszta #!$%@? bez smutku. tylko nerwy tracilem

PISZCIE CV I SPAMUJCIE! ŁBA ZA TO NIKT NIE URWIE A ODMIENIC SIE MOZE WASZE ŻYCIE
POLECAM NIE TYLKO DLA PROGRAMISTÓW

#programowanie #chwalesie #motywacja
Pobierz RuchaczPrzysiegly - Mały wpis motywacyjny z mej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od 4 lat pracowuje...
źródło: comment_4ImsPAt32eWzRh75Ci3whDipywZ0isYP.jpg
  • 63