Wpis z mikrobloga

@KalaFFior: Jeste otwarty na nowe smaki, jednak psinę dzisiaj odpuszczam ;)
@Brejf: Niezupełnie to mialem na mysli...
@immaculata: @wytrzzeszcz: @immaculata: @ripp1337: @abstrakcyjna0: @Tukan_Marcin: @Maglite: @Aganiok__: @PortowySzczur: @Lele: Dzięki serdeczne za rekomendację, na pewno coś z tego sobie wybiorę. A skoro jesteście tacy pomocni to możecie doradzić jeszcze jakąś knajpę alkoholowo/piwną z klimatem? Nie chodzi mi o klimat PRL-u, czy inną
@icojeszcze cybermachina, lawendowa, pułapka. Ta pierwsza to klub z retro konsolami na ścianach, dwie następne to ciasne klimatyczne miejsca które co prawda nie są najtańsze i dość ciasne (trzeba przyjść wcześnie aby zająć stolik) ale pod względem ludzi jest naprawdę fajnie.

Kiedyś było coś takiego jak Duszek na piwnej na samym jej końcu. Mieli ukraińskie piwa spod Lwowa ale nie wiem czy dalej przędą.
@icojeszcze: z Gdańska klimatem wygrywa dla mnie definitywnie Red Light. Jeśli chodzi o multitapy to Pub Spółdzielczy jest spoko, Pułapka też ale trochę zbyt tłoczna.
W Gdyni, może Śródmieście? burgerki i piwo to idealne połaczenie :)
co do klimatu zgadzam się z @Lele , Klubokawiarnia wymiata w swojej dziwności i tajemniczości :D