Wpis z mikrobloga

Tymczasem Widzew sprzedał 10 tysięcy karnetów na nadchodzący sezon. Kolejny cel, to 12 tysięcy karnetów, które pozwoliłoby przebić w liczbie sprzedanych karnetów Legię Warszawa z tego sezonu.

Według mnie za mało już czasu na to, by sprzedano kolejne 2 tysiące (przez ostatni miesiąc chyba tyle zeszło, a do najbliższego meczu już mniej niż miesiąc).

Tak czy siak liczba imponująca i pokazująca głód wielkiej piłki w Łodzi.

W każdym razie Widzew zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem sprzedanych karnetów i przebił niedawno włoską Parmę z pierwszego sezonu po degradacji do Serie D

#pilkanozna #lodz
Pobierz P.....i - Tymczasem Widzew sprzedał 10 tysięcy karnetów na nadchodzący sezon. Kolejny...
źródło: comment_xUf0B6pDtPTSIic6oD3cU4YvpI2Kwe21.jpg
  • 9
@splndid: ponad 20 tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma szans na przebicie takiego rekordu nawet, przy 100% wypełnieniu stadionu posiadaczami karnetów. Stadion jest zwyczajnie za mały i mimo wszystko nie ta półka rywali.

Rekordzistą świata jest Glasgow Rangers z ponad 30 tysiącami sprzedanych karnetów.
@czlapka: Dla mnie ten wynik przebił wszystko czego się spodziewałem. Myślałem, że na 7000 tysiącach sprzedaż stanie, a tak naprawdę spodziewałem się góra 5000 sprzedanych karnetów.

Oby zarząd, sztab i piłkarze nie nadszarpnęli zaufania, którym obdarzyli ich kibice.
Dokładnie na chwilę obecną sprzedano 10005 karnetów!

To nie tylko ewenement w skali Polski ale również w skali Europy. Próżno szukać zdegradowanego klubu na tak niskim poziomie rozgrywek z taką karnetową sprzedażą. Glasgow Rangers nie do pobicia z racji małego stadionu i zupełnie innej struktury klubowej w Polsce i Szkocji, ale porównywalna do Widzewa włoska Parma już dawno została przebita.