Wpis z mikrobloga

@Mirazh: no to wygląda jak wzmacniacz audio z lat 70 tych. wiem, bo ten układ to akurat ja wymyśliłem :D
po prostu reszta nie działa prawidłowo bez tych kodensatorów. chodzi mi o ustabilizowanie napięcia z transformatora przed jego wyprostowaniem
@pytonger: tych układów nie ma nawet w internetach. to po co ci schemat skoro i tak nie będziesz wiedział co to robi i do czego służy? tak samo jak nie będziesz wiedział czy są jakieś błędy w oprogramowaniu uC

@Mirazh: nie chce mi się rysować schematu całości, poza tym i tak nic on nie da, bo są tam scalaki, których nie znajdziesz nigdzie w internecie i nie będziesz wiedział do
@przech: dodam tylko, że układ w żaden sposób nie komunikuje się i nie sprawdza wyjść AC, jedyny pomiar jaki znalazłem odbywa się na wahaniach napięcia z transformatora (12.4 V AC) po wyprostowaniu (na multimetrze mam około 9.75 V DC ale nie wiem czy ten pomiar jest w ogóle prawdziwy) i różnicy między tym niestabilnym napięciem z mostka prostowniczego, a napięciem DC ze stabilizatora 5V
@pytonger: @Jarek_P: dajcie sobie spokój z tym typem. Zadaje pytanie które jest z dupy, ludzie się dopytują a ten podbija swoje ego mówiąc im że się nie znają. Wielka improwizacja.

No jak udzielam się pod #elektronika od ponad roku, to takiego ewenementu jeszcze nie widziałem.
Pyta się, ale wie lepiej, ciśnie ludzi że i tak nic nie wiedzą, wierzy w to co piszą w internetach. Swój problem opisuje bardziej lakonicznie