Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako gej, który jako tako zaakceptował siebie, powiem jedno, nie ma dnia bym chociaż przez sekundę nie marzył o tym by być hetero. Bo wiem o ile by to ułatwiło kilka spraw. Tyle w temacie "bycia gejem bo to modne"

#homoseksualizm #anonimowemirkowyznania #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
je suis gay et gai: Też kiedyś o tym marzyłem, ale teraz nie zdecydowałbym się na "zmianę orientacji" nawet jeśli byłaby taka możliwość. Bycie gejem, mimo że nie jest łatwe, to stanowi dużą część tego kim jestem. Nie wiem czy potrafiłbym odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Wszystkie moje dotychczasowe przeżycia i pragnienia okazałyby się nieprawdą. Musiałbym uczyć się życia na nowo.

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Drogi geju, miałem podobnie. Mi osobiście pomogło studiowanie homoseksualizmu z punktu widzenia seksuologi i uczuć. Dużo zmienia jak znajdziesz sobie osobę, która zaczyna Cię akceptować takim jakim jesteś - wiele rzeczy staje się prostszymi. Przestajesz czuć napięcie, że musisz być akceptowany przez hetero kolegów i o wiele łatwiej jest też ich tak traktować wtedy. Powodzenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: o patrzcie jak mi ciężko bo jestem gejem!
niewątpliwie łatwo nie jest. Tylko białym cis-hetom ze średniej/wyższej klasy jest względnie łatwo :P
Ogólnie to co byś zrobił gdybyś był homoseksualnym transmężczyzną, albo co gorsza gdybyś był bi XD