Wpis z mikrobloga

@parachutes: http://www.wykop.pl/wpis/223089/czy-na-tym-portalu-obrazanie-czyichs-matek-jest-to/


Podziwiaj jego twórczość.

@Sagittarius: Widziałem wiele kontrowersyjnych wpisów z jego strony, ale tym przebił wszystkie poprzednie. I o ile zwykle wydaje mi się, że administracja działa obiektywnie tak tutaj tłumaczenie, że "mało osób to zgłosiło" zakrawa na kpinę. Jakby pisał jeszcze podobne komentarze, możesz mnie wołać, chętnie zgłoszę. A screena zachowam na okazję gdyby kiedyś pisał, że jest prześladowany na wykopie. Można się różnić poglądami, ale jak się schodzi poniżej pewnego poziomu to takie akcje nie powinny być tolerowane... @Ryu:

Żeby nie było, Ty też często przeginasz i chyba ja też kliknąłem "zgłoś" jak o kimś pisałeś ostatnio "#!$%@? matolstwo" czy coś w ten deseń.
  • 15
@MasterSoundBlaster: przynajmniej nikt nie dodał pewnego tagu po którym przylazło by tu pół wykopu

@DuPont: zdawało mi się, że jak się pisze do kogoś w jego profilu to widzi to tylko on plus Ci, którzy wejdą na jego profil, a na mikroblogu tego nie ma. Kij z tym. Piękna pogoda, idę pograć w SimCity. Wróć! Idę pisać magisterkę.