Wpis z mikrobloga

Aktualnie przebywam w Dubaju- tylko NY zrobił na mnie większe wrażenie, szejkowie lecą baaardzo szeroko jeżeli chodzi o wszelkiej maści infrastukturę, dodatkowo budynki robią piorunujące wrażenie- miasto potęga, jest niesamowicie czysto, bez grafiti, bez śmieci. Coś niesamowitego.

Ale, ale, zeby nie było zbyt pięknie- jest masa niedokończonych budynków- palma ciagle sie rozbudowywuje a rozmowy z lokalsem wychodzi że cześć jest wogule nie jest zamieszkana i chętnych na zakup czy wynajem ze świecą szukać. Czytałem ze pare lat temu Dubaj był zadłużony na kwotę 60 mld dol. Zdrowo nie jest,strasznie sie uśmiałem jak obok salonu z luksusowymi autami( Ferrari, lambo, pagani- to wyłapałem), Hindus miał równie piekny super wystylizowany salon pieprzonych opon(samochodowych, ciężarowych,motocyklowych)a dalej sklep z dywanami i podstawkami pod blaty.

To jaka tu jest pralnia kasy to w moim skromnym umyśle nie mieści sie. Jednak polecam odwiedzić to miasto.
#dubaj #podroze
Pobierz hypation - Aktualnie przebywam w Dubaju- tylko NY zrobił na mnie większe wrażenie, sz...
źródło: comment_dFW79IlVWoUzyGmhrI08NtMfnQfRCDDI.jpg
  • 8