Wpis z mikrobloga

@pablopavo92: rzucił komentarzem, że to to się już nie powtórzy albo przedsięwziął jakąkolwiek inną próbę wyjścia z tej sytuacji z twarzą. A tak to mamy infantylną administrację albo infantylnych moderatorów.
@lol_wut: i @Tremade: no tak, ale wiadomo, stereotypy o adminach i informatykach+ taka gapa... na moje oko strzelił gafe której się wstydzi, a zatuszowanie tego tylko podkręca wszystko;) tak to ejst, jak sie niema dystansu do siebie;D

zara pewnie bedzie banned,ale co poradzic;)
Ostatnio ciągle znikają znaleziska, lecą bany, żale i oskarżenia o cenzurę. Robicie afery o rękę, a admini kasują kolejne znaleziska (to nie jest rozwiązanie). To prowokuje następne

Co do składni markdown, powinniście poprawić wyrażenia do linków - często dodaje niepotrzebne nawiasy itp. (http://wykop.pl) Poza tym można dodać takie rzeczy, jak skrócenie linków do komentarzy (bez przeładowania strony), oraz dodanie linka do komentarza na który odpowiadamy/profilu osoby przy @.
Ja trochę z innej beczki, ale nie wiem, gdzie to napisać, mianowicie czy będzie w przyszłości możliwe wydłużenie czasu na edycję komentarza? Ile jest obecnie, 5 minut? Czasami chcemy coś dodać/poprawić i nie da rady, bo czas zostaje przekroczony, a pisać post pod postem jest beznadziejnie. 10 może nawet 15 minut wydawałoby się idealne.
@Ch_K: Moim zdaniem każde zwiększenie czasu zwiększa prawdopodobieństwo manipulacji. Przeczytaj sobie komentarz od razu po dodaniu i jeśli o czymś zapomniałeś/zrobiłeś literówkę/whatever to 5 minut spokojnie wystarczy nawet na napisanie nowego komentarza.

Jak wydłużą do 15 minut to zawsze może się zdarzyć, że ktoś akurat po 16 minutach zauważy, że zrobił błąd, i też będzie chciał wydłużenia czasu...