Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, moj #rozowypasek ostatnio dziwnie zaczal sie zachowywac. Na Facebooku zaczeli pojawiać się dziwni znajomi, sami faceci, itp. Do tego non-stop #!$%@? z kimś na #facebook. Mam już tego #!$%@? dość i chce mieć dowody na to, ze coś jest nie tak, albo jest ok. Chcę zdobyć jej hasło do FB i to sprawdzić.
Dlatego też szukam jakiegoś keyloggera. Loguje sie i tak na moim laptopie, więc z instalacją nie będzie problemu.
Niech ktoś podrzuci coś dobrego. Nazwę jakiegoś dobrego, niewidocznego keyloggera, najlepiej z wysyłką danych na mejla.

Moralizatorów, którzy będą pisać, że tak nie wolno, że jak jej nie ufam to mam zerwać itp, uprzejmie prosze o #!$%@?. :) :) :)

#zwiazki #internet #komputery #keylogger #hacking

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 67
@SRD-4: @Asterling: No teoretycznie to ten chłopak coś zrobił, wiedział że jest zajęta więc nie powinien się #!$%@?ć.
@AnonimoweMirkoWyznania (OP): Ty nie podejmuj pochopnych decyzji, może i naślesz na tego chłopaka kogoś, ale przecież on będzie wiedział od kogo oni przyszli i potem może na Ciebie kogoś nasłać. Lepiej nie pakować się w gówno i odpuścić, bo potem możesz mieć problemy a na co Ci to? Nie ta to następna,
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jego wina, mogła go poblokować wszędzie (moja tak robi) i by nie było tematu, natomiast on wyczuł zielone światło i jedynie Ci pomógł, bo skoro on mógł to każdy mógł i to za kilka lat, po ślubie. Laska to po prostu szmata i tyle, suka nie da pies nie weźmie.
@AnonimoweMirkoWyznania: No i dobrze, w sumie szkoda, że napisałeś smsa, ale tak może przynajmniej ogarnie jakieś spanie. Kolesiowi jakieś niemiłe wydarzenie też się należy, bo wiedział, że istniejesz i jeszcze po tobie jej jechał, #!$%@? taktyk - choć większość gniewu powinna pójść na nią, więc też nie spuszczaj się nad Kamilem za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)