Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, moj #rozowypasek ostatnio dziwnie zaczal sie zachowywac. Na Facebooku zaczeli pojawiać się dziwni znajomi, sami faceci, itp. Do tego non-stop #!$%@? z kimś na #facebook. Mam już tego #!$%@? dość i chce mieć dowody na to, ze coś jest nie tak, albo jest ok. Chcę zdobyć jej hasło do FB i to sprawdzić.
Dlatego też szukam jakiegoś keyloggera. Loguje sie i tak na moim laptopie, więc z instalacją nie będzie problemu.
Niech ktoś podrzuci coś dobrego. Nazwę jakiegoś dobrego, niewidocznego keyloggera, najlepiej z wysyłką danych na mejla.

Moralizatorów, którzy będą pisać, że tak nie wolno, że jak jej nie ufam to mam zerwać itp, uprzejmie prosze o #!$%@?. :) :) :)

#zwiazki #internet #komputery #keylogger #hacking

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: Żaden ze mnie hakier, ale jak z nią mieszkasz, lub często odwiedzasz, to są w necie proste programiki. Ja miałem o tyle łatwo, żeśmy razem wynajmowali, więc luz.

Ja jebłem pendrivem z tym wynalazkiem, instalka i elo. Później tylko kopiujesz co jakiś czas co tam wpadło i wsjo. #!$%@? nie czytelne bo było darmowe, ale najważniejsze złapałem, a resztę to już sobie na luzie ogarnąłem.

Najlepszy jest moment, jak widzisz,
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie też Zawołaj bo ciekaw jestem co wyszło. Nie lubię pisać wołaj ale piszesz z anonimowych i nie ma jak inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Btw jak się już zalogujesz to zrób się niewidoczny dla znajomych, bo mogą pisać (jak widzą że online) Dodatkowo jak już ktoś coś napisze to zamknij okno czatu nie klikając w niego, żeby nie było że odczytane a nie odpisane.
@Bambro: Jak to rozmowa nie ma sensu? Sesja waterboardingu i wszystko wyśpiewa. A jak nie masz odpowiedniej ławki to zawsze zostaje akumulator ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żeby dwoje dorosłych (rocznikowo przynajmniej, tak zakładam) nie mogło się szczerze dogadać? Co za czasy.
Tak tylko przypomnę, że oprócz oczywistości przytaczanych przez @interface, uzyskanie dostępu do informacji i korespondencji, która nie jest przeznaczona dla Ciebie jest karalne. I może
Żeby dwoje dorosłych (rocznikowo przynajmniej, tak zakładam) nie mogło się szczerze dogadać? Co za czasy.


@przepelnieniebuforu: Ty masz coś z głową nie tak? Jeśli byłaby na tyle wyrachowana żeby robić mu największe #!$%@?ństwo jakie może czyli zdradzanie to myślisz, że jak się jej po prostu spyta to mu powie prawdę? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@HrabiaZet:

Ty masz coś z głową nie tak?

To nie ja szukam keyloggera ( ͡ ͜ʖ ͡) i #!$%@? festiwal #!$%@? na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie króluje mizoginia ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeśli byłaby na tyle wyrachowana żeby robić mu największe #!$%@?ństwo jakie może czyli zdradzanie to myślisz, że jak się jej po prostu spyta to mu powie prawdę?

Zadawanie
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: @molcin: @interface: @SRD-4: @taktoto: @Richard_Bachman: @Gneras: @SRD-4: @Chino: @Bambro: @interface: @taktoto: @Gneras: @blink: @wloszczu: @Instynkt: @FuLame: @GOOF1: @To_ja_moze_pozamiatam: @shadowsof2: @vomar: @RozowaZielonka: @SmallCaracan: @przepelnieniebuforu: HrabiaZet:

Poszło szybciej niż myślałem. Będę pisał trochę chaotycznie, bo musiałem z tego wszystkiego przyjąć w płuco dużą ilość dymu z MJ,
Ty masz coś z głową nie tak?


To nie ja szukam keyloggera ( ͡ ͜ʖ ͡) i #!$%@? festiwal #!$%@? na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie króluje mizoginia ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeśli byłaby na tyle wyrachowana żeby robić mu największe #!$%@?ństwo jakie może czyli zdradzanie to myślisz, że jak się jej po prostu spyta to mu powie prawdę?

Zadawanie odpowiednio sformułowanych
@AnonimoweMirkoWyznania: Typa olej. Jeśli nie był twoim kumplem, lub Ci jakoś nie narobił problemów to nic do niego nie masz. Jak suka nie da, to pies nie weźmie.

A co do niej, na takie sytuacje trzeba się zabezpieczać. Choćby zdjęciami, ale to na zimno. Bez podniety, więc odpocznij wpierw.

Ciesz się, że nie złapała Cię na dzieciaka i ślub, bo wtedy by było wesoło. A tak, to na spokojnie.
Mściciel: Z jednej strony, to ona Cię zdradziła, ale jeśli będziemy odpuszczać wszystkim, którzy się biorą za zajętę dziewczyny, to oni nigdy się nie nauczą, żeby tak nie robić.

Co do różowego to nie odpuszczaj. Mnie moja była jak mnie widzi to autentycznie się boi i unika mnie jak tylko się da. Gdy wychodzi na miasto to wpierw dzwoni po znajomych czy mnie nie ma w tym miejscu, gdzie się wybiera.
@przepelnieniebuforu: To nie żadna "wojna informacyjna", to moje jednostronne działania, te i dużo więcej - pewnie byś się załamał jakbym Ci o reszcie powiedział. Po prostu mogę dać z siebie wszystko - ale muszę być pewny, że warto a życie nauczyło mnie żeby być z natury nieufnym i póki co delikatnie mówiąc źle na tym nie wyszedłem...


Tak, oczywiście, załamałoby mnie co jakiś randomek z wybujałym ego i przekonaniem o własnej