Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko, dostałem bana w fut od którego się odwołałem, wczoraj dostałem wiadomość która przyznaje mi rację:

Dziękujemy za kontakt z nami w związku z działaniami podjętymi na Twoim koncie.

Twoje wątpliwości doprowadziły do pełnego dochodzenia na Twoim koncie. Po przeanalizowaniu sprawy, okazało się, że Twoje spostrzeżenia są usprawiedliwione oraz uzasadnione. Dopilnujemy tego by w przyszłości zapobiec tego typu pomyłkom.

Doceniamy Twoja pomoc i zrozumienie w tej sprawie.


Niestety po przyjściu z pracy, ban wisiał/i nadal wisi na koncie. Tak się zastanawiam czy ktoś mi przyznał rację, a potem zapomniał odbanować, czy po prostu muszę trochę poczekać? Miał ktoś z was podobną sytuację?

#fut #fifa17
  • 3
@RexRX: Właśnie problem w tym, że ban nadal jest mimo że przyznali mi rację i się zastanawiam czy już pisać do nich, czy jeszcze poczekać
@bizkitek83 Napisałem maila na accountdisputes@ea.com, zachowując format z tej strony https://help.ea.com/pl-pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/ , potwierdzili otrzymanie zgłoszenia w ciągu jednego dnia, a potem 3 dni czekałem na właściwą odpowiedź (ta z postu), w mailu opisałem ostatnie działania w grze (SBC i trochę transferów).
@Draxon: @RexRX:
Ja zrobilem identycznie....opisalem dokladnie co i jak ( z wymienieniem nazwisk zawodnikow ktorymi handlowalem) a oni i tak odpisali, ze bana utrzymuja....na infolinii juz nie potrafili mi pomoc oprocz porady zebym zalozyl sobie nowe konto na konsoli.....