Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można się sprzeciwiać malżeństwom #lgbt Co najwyżej można klócić się o nazewnictwo tegoż związku.Gdy czasami oglądam filmy na których występują lesbijki,widzę tą pasje,porządanie,milość,namiętność to kim ja,jako Hamouma jestem,aby stawać na drodze do szczęścia dwóm doroslym kobietom? #neuropa #4konserwy #polityka
#polityka
Pobierz H.....a - Nie wiem jak można się sprzeciwiać malżeństwom #lgbt Co najwyżej można klóc...
źródło: comment_XhIth053Is97bNL5wBcl8GVcqNEY5prB.jpg
  • 27
@Hamouma: to jest problem innego typu. geje i lesbijki nie staraja sie tworzyc nowej jakosci i sprobowac innym slowem nazwac laczaca ich relacje, a wchodza na grunt i sciezki wczesniej wytyczone przez kobiete i mezczyzne. instytucja malzenstwa, istnieje od wiekow i byla zarezerwowana dla kobiety i mezczyzny wlasnie, a ci okropni geje staraja sie wykorzystywac gotowe juz rozwiazania tylko po to aby ktos na sile ich zaakceptował. na dobra sprawe tych
@kvvach: jakiś dowód?Lepiej się przygotuj ze źródlami jeśli masz zamiar zniszczyć mój światopogląd bo odwrotu nie będzie @heterodewiant44: to bardziej chodzi o kwestie urzędowe,dziedziczenie spadku,informacje o chorym partnerze,kiedyś Krycha Legierski o tym wspominal,że najbardziej ich interesuje zmiana przepisów prawnych a nie sama ceremonia ślubu
Co najwyżej można klócić się o nazewnictwo tegoż związku.


@Hamouma: i tej kłótni właśnie nie rozumiem. Sensowne jest dla mnie, by rzeczy identyczne funkcjonalnie nosiły identyczne nazewnictwo — bo to pozwala tworzyć czytelniejsze, prostsze prawo (np. wystarczy zmienić zasady zawierania małżeństw w jednym miejscu, a nie przeczesywać kodeksy i ustawy w poszukiwaniu każdej jednej wzmianki o małżeństwie, które są rozsiane w tak dziwacznych miejscach jak chociażby ustawa o ochronie praw autorskich).