Wpis z mikrobloga

Witamy

OTO NAGRODY ZA RACE 1 @ IMOLA:

@Prophet1111 - 8 pozycji + 4pk

@iso9001 - 6 pozycji +5pk

@wright - 6 pozycji + 4pk

@zlymudzyn - 6 pozycji + 3pk

@Prince-Matt - 6 pozycji + 2pk

@jedi87pl - 4 pozycje + 2pk

@DrQ - 4 pozycje +2pk

@maciejpl92 - 2 pozycje + 4pk

@jacob-m - 2 pozycje + 2pk

@valencianista 1pk

@kabaret10 1pk

@matelusz1 2pk

@pacbox 1pk

@Tarec 1pk

@snsv 2pk

@skethoo 1pk

Wszelkie apelacje są przyjmowane przez najbliższe 24h od dodania tego wpisu. Masz wątpliwość za co dostałeś karę? pytaj pod tym wpisem.

#acleague #assettocorsa #simracing
ACLeague - Witamy

OTO NAGRODY ZA RACE 1 @ IMOLA:

@Prophet1111 - 8 pozycji + 4pk...

źródło: comment_nIEZ9DHoPLXB29NScljuDOEOrx0oT07r.jpg

Pobierz
  • 52
@jacob-m: nietrzymanie linii wyścigowej i wypchnięcie @esk0 na lap1 poza tor 03:32 na replay
maciejpo92 - przespane dohamowanie 03:50 na replay oraz 04:15 sytuacja z @podli
@matelusz1 sytuacja z @zlymudzyn z 06:40 na replay
@zlymudzyn sytuacja z 06:40 oraz L1 T2-T2

Złymudzyn wbija się pomiędzy Matiego i Prince'a przejeżdżając przez pierwszy zakret. Nie zostawia miejsca Prince'owi i doprowadza do karambolu.
@matelusz1: @zlymudzyn: > Nie wiem co złymudzyn chciał osiągnąć, jadąc tak ciasno lewej strony. Jedno małe bujnięcie kierownicą i auta lądują w barierkach. Tak naprawdę można powiedzieć, ze obaj kierowcy wjechali w siebie w tym samym momencie, jednak uważam że była to przede wszystkim wina Zlymudzyn który usilnie trzymał się lewej strony toru próbując zostawić jak najmniej miejsca Matiemu.
cytat z uzasadnienia

ostateczna kara za tą sytuacje była taka:
zlymudzyn
@ACLeague: Zaraz z wyjściem z zakrętu ustawiłem się po lewej stronie i go wyprzedzałem. Jechałem najbliżej trawy jak to się tylko dało. Ruchu kierownicą w jego stronie nie wykonałem żadnego co oczywiście jest do sprawdzenia, więc nie rozumiem skąd kara dla mnie