Wpis z mikrobloga

@hemikalik: Dział operacyjny sekcji obsługi samolotów. Tak dokładniej to zajmujemy sie organizacją calej obsługi naziemnej. Na mojej glowie jest skoordynowanie wszystkich tych procesów, zeby finalnie doprowadzić do odlotu o czasie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@airfield_ops: wczoraj z belfastu wróciłem i mam takie spostrzeżenie, bo w jedną stronę ryanair a w drugą easyjet - w ryanie taki festyn, że aż mnie żenada brała, kupujcie losy na loterię, do wygrania cinqecento w dieselu ehh. z kolei lecąc sleezyjetem z irolami to wszyscy #!$%@? (mimo, że lot o 10 rano), ja jebix.
  • Odpowiedz
@airfield_ops: Tak jak w tym programie "megalotnisko w dubaju"? Jesli dobrze rozumiem to tam jest pokazane wlasnie lotnisko od tej strony. Wymagajacy i odpowiedzialny zawod( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@krzychkrzych: Lubię swoją prace bo jest bliska mojej pasji. Nie ma szkół które kształcą pracowników obsługi naziemnej - jesli chodzi o koordynację trzeba mieć predyspozycje, trochę szczęścia, mnóstwo samozaparcia i znać język angielski. Oczywiście że mogę zostać pilotem - nawet bardzo bym chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz