Wpis z mikrobloga

@Droper: Próbowałam, ale jak już jest jakaś, która na oko mi pasuje, to okazuje się, że jednak nie jest to bawełna, tylko jakieś kijwieco xD
@x-ray: @absolventka: ikea odpada, ale będę musiała ruszyć tyłek do jakiegoś Jyska czy coś xP
@sylwke3100: Raz tak zrobiłam, wyglądała dobrze i wydawało się, że jest ok. Niestety myliłam się ;/
Dobrze, że kołdrę wybrałam, bo dochodziłam już do dziwnych artykułów ,,Jeśli marzy nam się spanie pod iście cesarską kołdrą, a wydatek rzędu 20 tysięcy złotych nas nie przeraża, okryjmy się kołdrą z królewskim puchem Edredona – dziko żyjącej kaczki – znaną pod nazwą Königin der Nacht."
@nunczaqo: nie mam #!$%@? we łbie, chcę po prostu kupić porządną pościel, która mi podpasuje, a nie sądziłam, że ten wybór jest tak duży :P i wolę poczytać o tych wszystkich materiałach niż potem kupić nie daj boże z bawełny satynowej :v
@nunczaqo: bo codziennie w tym spisz i dobor materialu to twoj komfprt snu? nie wiem jak ty ale my oboje sporo pracujemy i chcemy odpoczywac i spac jak ludzie w otoczeniu ktore nam sie podoba i jest wygodne. a ze nigdy nie kupowalismy takich rzeczy bo zawsze sie mialo jeszcze z domu itd to wafto poswiecic pare chwil na wyszukiwanie czegos odpowiedniego
@Perlo: zasypiasz i nawet nie czujesz tej super hiper wypas pościeli, rozumiem to twój różowy i bronić musisz ale takie rozdrabnianie się jest co najmniej #!$%@? imho, mam dwa zestawy pościeli, bardzo ładne, bardzo miłe w dotyku, #!$%@? mnie obchodzi jaki mają materiał, kupiłem oba po 5 minutach patrzenia w sklepie.