Wpis z mikrobloga

Noc mode już pełnoprawnie jest na stronie. Nie chcę zbytnio się zagłębiać w poprawki tej wersji bootstrapa, dlatego wygląda jak wygląda. Jezu, jak widzę ile kodzenia mi zostało to masakra. Wpadłem na pomysł prowadzenia dzialalności narkotykowej. myślałem, żeby zrobić prostego clickera co generuje hajs w idle. Ryzykiem byłoby np. że inny gracz może wezwać policję na drugiego gracza, a gdy znajdą u niego dragi - płaci gruby hajs, aby sie przedtym ustrzec dostanie jakies powiadomienie, bedzie miał np. godzinę na kliknięcie "schowaj dragi' lub odpowiednio wysoką obronę (poziom ulepszenia), która umożliwi również mu udane wymiganie się przed policją. Natomiast wzywajacy, gdy wezwanie policji się nie powiedzie - również płaci analogicznie dużo gotówki. Takie małe przemyślenia co do rozgrywki. Zapraszam do obserwowania tagu #bitcoinsimulator
Dostałem kilka wiadomości z chęcią testowania - dzięki. Na pewno niebawem odpiszę linkiem :)
#gamedev #symulatory #kryptowaluty #gry #bitcoin
a.....z - Noc mode już pełnoprawnie jest na stronie. Nie chcę zbytnio się zagłębiać w...

źródło: comment_rf9QM2PGE7z5kh5rPjyfmQrYhbfrU3XG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alibi_m: @vanrzuf: Linki powysyłam na PW, ale jeszcze nie teraz. Myślicie, że to dobry pomysł z tymi dragami? Potem nachodzi mi myśl jeszcze o inwestycji w coś, że cena randomowo skacze - ale nie jakoś kolosalnie, czyli kupujesz x tego, a potem sprzedajesz to x drożej..
@czarnyzawias: Otóż to xD
  • Odpowiedz