Wpis z mikrobloga

Wypuściliśmy z więzienia cwaniaczka siłą naszej dobrej woli, osobnika, który z całą pewnością asystował/statystował/był przy śmierci Ewy Tylman, a być może po prostu ją zabił. Człowieka, który nawet słowem nigdy nie starał się powiedzieć co się stało, nie odniósł się poważnie do tego co się stało, a wielokrotnie ściemniał, tworzył fałszywe tropy, kombinował różne relacje. Człowiek ten stanął przed sądem i .. nic. Nic nie mówi, odpowiada na pytania wyłącznie swego obrońcy. I taki typ wychodzi na wolność, i jeszcze niektórzy mu grają fanfary, nazywają go Adasiem, cierpią bo on wymiotuje. A niech wymiotuje. Niech bestia zdycha! Najgorsze jest to, że jak Katarzyna W. - kolejny polski psychopata - stał się celebrytą i głupie młode panny będą szczały na jego widok. NO W DUPIE JESTEŚMY I TYLE!
#ewatylman
  • 155
@Pete1: właśnie odnoszę wrażenie, że do niektórych oburzających się o wypuszczenie go z aresztu czy nazywających go mordercą nie dociera jedna prosta rzecz - jeśli jest winny, to na wyrok (zarówno sądu jak i społeczeństwa) jeszcze przyjdzie czas i na pewno zdąży się nasiedzieć. A potem jest tak - załóżmy czysto teoretycznie, nawet niekoniecznie odnośnie śmierci Ewy Tylman - sprawa się wyjaśnia, znajduje się prawdziwy morderca na którego są mocne dowody,
A potem jest tak - załóżmy czysto teoretycznie, nawet niekoniecznie odnośnie śmierci Ewy Tylman - sprawa się wyjaśnia, znajduje się prawdziwy morderca na którego są mocne dowody, a tego, który do tej pory "siedział" nikt nie przeprosi za nazwanie mordercą.


@insanebelieve: nikt nie przeprosi, ale o odszkodowanie pewnie powalczy, skoro będzie niewinny to słusznie, z naszych podatków, no ale kogo to obchodzi.

@1korner: nie wołaj mnie, jak nie odpisujesz na
@Pete1: ale on z wolnej stopy ma odpowiadać za blotki. za morderstwo są słabe dowody, ale za nieudzielenie pomoc nie ma żadnych w ogóle. więc się wywinie nie za to co trzeba. lecz gość sobie mówi: mam to w dupie, mówcie co chcecie, udowodnijcie mi, ja zamknąłem mordę, to wasza spraw. tak mówi niewinny?
@lavinka @1korner @selawi
Do 1korner najpierw: nie zapędzaj się tak z tym zastraszaniem, osądzaniem, zasada domniemania niewinności.
Do wszystkich: dzisiaj natknąłem się na ciekawostki, może już znacie- jedna to wywiad z 31 stycznia 2017 z Karoliną K na YouTube. Wywiad bardzo pocięty ale ostatnie sekundy mnie zastanowiły, powiedziała coś w rodzaju, że to nie tak, że zupełnie przypadkowo ją ten policjant akurat nachodził, bo "tam wtedy była" ale że to nieprawda wszystko
@insanebelieve: ja dlatego właśnie nie czaję dlaczego on tak długo siedział w tym areszcie - to jakiś ochroniarz z Rossmana - mataczyć już nie ma jak, groźny nie jest, uciec też nie ucieknie. Nawet jeżeli cokolwiek mu udowodnią, to wcale się nie zdziwię, jak skończy się na zawiasach lub jakimś symbolicznym wyroku. Dobrze, że sąd przestał się kompromitować i wypuścił go z aresztu, może w końcu coś w tym kraju się
@Pete1: wybacz, koncentruję się na tym wątku, który tu złożyłem. Piszę ze słabego kompa, bo wczoraj z torrentów coś ściągałemi i mi coś poblokowało. W obecnym walczę z klawiaturą,. Na priva Ci odpowiem, ale jutro.
@Argonom: obalenie przez ekspertów prawa oczywiście sposobu pracy prokuratury i wyników eksperymentów procesowych, o czym już zresztą od strony prawnej- kiedyś tu pisałem, więc wniosek z tego jednoznaczny.
@Argonom: Cieszę się, że jesteś. Przemoc słowną używam pro publico bono - ktoś musi postawić sprawę na ostrzu noża. Tak jak Tobie w tej sprawie, nie zależy mi na tym, by mnie lubić lub zebrać wianuszek atencjuszy - chodzi o prawdę. Zgadzam się z Tobą, że albo-albo. Linki jutro przejrzę i się odniosę. Tymczasem nara wszystkim.
@selawi: Dziewczyna na zdjęciu ta sama, powiększ zdjęcie,tylko nie wiadomo kiedy zdjęcie było wykonane, kiedyś nie było go w sieci, pojawiło się jak widać na forum -koniec 2016. A to, że to ET niech świadczy choćby małe znamię na ramieniu, w tym samym miejscu, porównaj z innym, czy choćby układ oczu, brwi etc. Ciekawe kim jest mężczyzna na zdjęciu.
Znaczy to być może tyle, że nadal jacyś ludzie z jej otoczenia