Wpis z mikrobloga

gdzie są te oferty wakacji zagranicą tańsze od wakacji nad polskim morzem? bo słyszę o tym od lat, a jak patrzę na oferty, to 2,5k to jest absolutne minimum, więc nie wiem. czy te osoby po prostu tłuką się 2 dni autokarem i jedzą konserwy na miejscu? czy po prostu nad polskim morzem wydawali 4k na osobę?

#zagranico #wakacje #turystyka
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WOWMichal: czyli po prostu poza sezonem - no to tu się mogę zgodzić, bo faktycznie wychodzi taniej. nawet na jakąś Majorkę widziałam na listopad za 2k super warunki, a normalnie 4-5k w wakacje by trzeba było zapłacić. tylko poza sezonem to jest klucz.
  • Odpowiedz
@SScherzo: W sezonie też trafisz kapitalne oferty, tylko w Turcji, Tunezji albo Egipcie. Jak mam być szczery, to w Turcji znajdziesz takie oferty, że szczena na ziemi przez tydzień. I to spokojnie poniżej 2k.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Co próbujesz udowodnić? Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz. Wczasy w Polsce w stosunku cena/jakość wypadają po prostu blado. Jeżeli masz niski budżet to pewnie, że da się spędzić wczasy w Polsce i być zadowolonym.
  • Odpowiedz
@wykopek15k: nic. po prostu uważam, że wczasy zagranicą, rzekomo tańsze, są naciągane, jeśli porównamy wyjazdy w tym samym momencie. tylko tyle. po prostu inaczej sobie to wyobrażałam, bo nikt nie mówi takich szczegółów. ot, marudzenie :) planuję wyjazd i po prostu się trochę martwię, czy udźwignę w ogóle.
  • Odpowiedz
@SScherzo:
Lot Poznań Alicante 220 zł w marcu w obie strony za osobę. Apartament w benidorm za 20eur doba za mieszkanie z łóżkiem małżeńskim.

7 dni 530zl na osobę zakładając apartament na dwie osoby.

Ceny w sklepie jak u nas. Obiady w formule menu dnia, pierwsze, drugie, deser, i do wyboru wino, p--o, itp od 7 do
  • Odpowiedz
@SScherzo: My z grupą znajomych postanowiliśmy pojechać na spontanie do Chorwacji a dokładniej do Splitu. Pojechaliśmy znajomego busem 9 osobowym w 7 osób. na paliwo wyszło po chyba 220zł za osobe w obie strony. Mieliśmy 1590km w jedną stronę. Do tego doszły winiety za autostrady dodatkowe 200zł na osobę, czyli sam transport w obie strony 420zł
Pojechaliśmy zupełnie w ciemno nie rezerwując nic. A był to 2 sierpnia więc sezon
  • Odpowiedz
  • 0
@Defetysta: fajna sprawa, jednak u mnie tylko samolot wchodzi w grę. nie jestem zmotoryzowana :) no i jadę w dwie osoby, a nie 7 ;) ale przygoda super, brzmi naprawdę fajnie to, co napisałeś.
  • Odpowiedz
  • 0
@paprykarzszczecinski1: wszystko zależy od miasta - jak masz miasto typowo imprezowe typu Władysławowo, no to jest gorzej niż np. w mniejszych miejscowościach, gdzie są głównie działki i mieszkańcy. ale wtedy nie masz zbyt dużego wyboru co do knajp czy innych atrakcji ;) mam nadzieję, że w tym roku uda mi się zagranicę, ale nad polskie też może :P zobaczymy.
  • Odpowiedz