Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy!

Jak pozbyć się tych gówno-aplikacji z wersji demo w iPhone 6s? Nie da się tego zrobić ręcznie oczywiście, a przez iTunes mogę jedynie przywrócić kopię zapasową z mojego starego iPhona, ale aplikacje nie znikają. Jestem załamana :(

#pomocy #pytanie #kiciochpyta #apple #ios #iphone
  • 65
  • Odpowiedz
@wiczka: tych aplikacji systemowych nie usuniesz.
Możesz spróbować usunąć aplikacje, które sama zainstalowałaś i zainstalować je ponownie.
Powinnaś zyskać trochę miejsca.
Ale z tego co widzę to przy takich zapotrzebowaniach na gigabajty to trzeba było brać 64 GB :)
Ja muzyki słucham ze spotify, zdjęcia w chmurze więc przy 16 mam jakieś 6 wolnego
  • Odpowiedz
@kubasruba: aa ona ma wersje demo telefonu, taki co jest w salonie na wystawach ;) Tam wtedy jest iwork, keynote itp zainstalowane w sofice ;)

musi zrobić czystą instalacje systemu innej opcji nie ma
  • Odpowiedz
@kubasruba: oczywiście przy zakupie nikt mi tego nie powiedział ;) ponoć telefon to tylko na wystawie stał, a tak to wszystko w porządku. ja się na takich rzeczach nie znam, więc łatwo mnie oszukali. a nie pobiera Ci opłaty za te aplikacje? niestety jak próbuję założyć swoje apple id to jest odmowa, a potem dostaję smsy, że za mało środków na koncie ;)
  • Odpowiedz
@kubasruba: @aukolb: też czytałam ten wpis, ale nie mam pojęcia jak to zrobić. musiałby mi ktoś mówić krok po kroku haha. @kubasruba: tak, nieświadomie. wytłumaczyli mi, że wersja demo to znaczy ten, który stał na wystawie. nikt nie mówił, że nie da się z niego pozbyć aplikacji itp.
  • Odpowiedz