Wpis z mikrobloga

Dostań multitool Leathermana z gwarancją 25 lat. Odeślij go następnego dnia żeby go wymienili bo jakościowo to on powinien leżeć na Aliexpress niżej cenowo niż najtańsze modele Ganzo. Zamkykanie toola oburącz jest tak ciężkie że rozcina skórę na dłoniach ( ͡ ͜ʖ ͡), za to złożony klekocze bo ma luz gdzieś na sprężynach czy co tam go trzyma złożonego. "Oregon Proud". Chodzi o Rebara.

#edc #leatherman #multitool
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak17: ale raczej nie taką że złamiesz klingę i dostajesz nową bez dopłat. Mi w durnym Climberze pękła na mrozie klinga przy cięciu patyka na kiełbasę (wtf xD) to sobie życzyli jakoś 20zł za wymianę na nową. I to nie żaden nowy model gorszej jakości tylko jeszcze ten z kuszą.
  • Odpowiedz
@wysuszony: @Aleks7: Bo jak się w domu torxów z dziurka nie ma, albo zamiast na wielonarządzie zwraca uwagę na jakieś dupne pseudogratisy reklamowe ;D
Leatherman teraz, fakt, nie to co kiedyś- ale mnie nigdy nie zawiódł, gwarancja, poza tym są po prostu k------o dobrze zaprojektowane, a na bazie z 5 jakie już miałem i 3 które używałem ostero, w tym dwóch które mi zostały- bo Sidekicka zgubiłem (zanim
  • Odpowiedz
@wysuszony: Po co Ci OHT wgl? Srsly? A Surge super- pod warunkiem że nie jako edc- nosiłem tydzień i to w etui na pasku jak Wava na reklamację wysłałem- zwykła katownia, do plecaka też bez sensu. Swoją drogą czemu Rebar, a nie Wave? że tak z ciekawości zapytam- kwestia paru groszy różnicy?
  • Odpowiedz
@WidarX: Gadasz tak bo pewnie go nie miałeś, miałem trzy i robiłem nimi wszystko, znalezionego pordzewiałego w polu wymienili mi na nowego.

No i nie kaleczy rąk jak new Wave, którego tak chwalisz, tego też miałem długi czas. To nie to samo co stary Wave.
  • Odpowiedz