Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 książek Ale wtopa!, które z przyjemnością oddamy w Wasze ręce. Nie będzie to jednak klasyczne rozdajo, mamy dla Was zadanie! I to wcale nie łatwe! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Opowiedz nam o swojej największej życiowej wtopie, jaką udało Ci się popełnić! Możesz to zrobić tutaj pod naszym wpisem, albo - jeśli uważasz, że Twoja historia zasługuje na osobny wątek - wykorzystaj do tego tag #alewtopa Autorów dziesięciu najlepszych historii nagrodzimy wspomnianymi książkami :-)


Powodzenia! ( )

[Edit 24.02.2017 - lista nagrodzonych ] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czytajzwykopem #wykop #ksiazkiwykopu #konkurs #insignis
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 ksi...

źródło: comment_nGgI4vVEf3HRZTI05VaZH23qz6x0qsJ6.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
A tu jeb z dzidy stara na zakupy przyszła troskliwie wyjebując "Pawełek na co masz ochotę co Ci ugotować,


@wykop: powyższe nominuję na największą wtopę, w kategorii "szacunek do własnej matki".

@PabloFBK:
  • Odpowiedz
@wykop: Kiedyś byłem na imprezie. Pech chciał, że stolik przy którym siedzieliśmy był przy nagłośnieniu. Koleżanka do mnie mówi "idź po klucz", ja mówię "co?" koleżanka "idź po klucz" pętla x3. W końcu nie robiąc z siebie dalej głupka usłyszałem co chciałem i idę do Pani recepcjonistki, że po proszę klucz od toalety damskiej. Pani mówi, że otwarta. Idziemy sprawdzamy. "No rzeczywiście otwarta". Trochę skwaszony wracam i koleżanka mówi "Jak wróciłeś
  • Odpowiedz
@wykop: Dwa lata temu na imprezie zapaliłem blanta, a potem po roku coś mnie kuło wyszło na rentgenie, że mam guza na płucu (mogły to być jakieś dopalacze, albo inna chemia) i musiałem go usuwać operacyjnie. Oczywiście lekarz operujący musiał naciąć nerwy i teraz nawet skrzynki piwa nie podniosę. Jestem inwalidą ze swojej własnej głupoty #alewtopa
  • Odpowiedz
@wykop: Kiedyś, za małolata, bardzo lubiłem oglądać filmy, które wypożyczałem w pobliskiej wypożyczalni kaset VHS. Miałem wtedy może 7 lat. Któregoś razu śpieszno mi było po nową pozycję, którą to ustawiłem sobie w kolejce już przy poprzedniej wizycie - w tamtym momencie było to ważniejsze niż potrzeby fizjologiczne. Uznałem, że najpierw ruszę po zdobycz, a załatwienie "jedyneczki" może poczekać. Cóż.. nie mogło.
Będąc już na miejscu siły natury wzięły górę i
  • Odpowiedz
Na studiach były badania okulistyczne, a że jestem krótkowidzem chcącym szybko zakończyć badanie to w chwilę zapamiętałem sobie większość rządków liter z tablicy. Niestety zostałem zapytany o tę największą literę na samej górze, o której zupełnie zapomniałem, bo nigdy na żadnym moim badaniu okulistycznym okulista nie zaczynał od tej największej górnej litery.
  • Odpowiedz