Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 książek Ale wtopa!, które z przyjemnością oddamy w Wasze ręce. Nie będzie to jednak klasyczne rozdajo, mamy dla Was zadanie! I to wcale nie łatwe! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Opowiedz nam o swojej największej życiowej wtopie, jaką udało Ci się popełnić! Możesz to zrobić tutaj pod naszym wpisem, albo - jeśli uważasz, że Twoja historia zasługuje na osobny wątek - wykorzystaj do tego tag #alewtopa Autorów dziesięciu najlepszych historii nagrodzimy wspomnianymi książkami :-)


Powodzenia! ( )

[Edit 24.02.2017 - lista nagrodzonych ] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czytajzwykopem #wykop #ksiazkiwykopu #konkurs #insignis
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 ksi...

źródło: comment_nGgI4vVEf3HRZTI05VaZH23qz6x0qsJ6.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@wykop: Jakieś dwa miesiące temu poszłam do banku celem wpłacenia gotówki na konto. Pani poprosiła o podpis na pokwitowaniu. Wpisałam nazwisko oraz imię. Pani spojrzała i rzekła:
- Proszę napisać na odwrót.
Ja niewiele myśląc, wręcz machinalnie pod swoim nazwiskiem dopisałam "na odwrót." I podsunęłam karteczkę.
Po chwili pani uściśliła, że chodziło jej o podpis: imię i nazwisko.
Poprawiłam. Oczywiście śmiechom nie było końca.

#alewtopa
  • Odpowiedz
@wykop:
Po ukończeniu szkoły utraciłam kontakt z taką fajną paczką znajomych. A że reprezentowałam wtedy #logikarozowychpaskow, to zamiast się odezwać i zainicjować spotkanie, wolałam się nadąsać za fakt, że się na mnie wypieli i pielęgnować żal w sercu.
W chwilach największej urazy, pocieszałam się jednak myślą, że jeszcze im pokażę co stracili. W końcu mam teraz nowych znajomych, jestem fajniejsza i ładniejsza niz kiedykolwiek, a oni niech żałujo!
Ale jakoś nie mogłam się natknąć na tę moją eks-paczkę na żadnej imprezie w klubie, domówce ani innym spotkaniu.
W końcu jednak się doczekałam - wyskoczyłam na szybko do sklepu po obiedzie i ku swojej radości zobaczyłam moich dawnych ziomeczków buszujących wśród półek. Oni też mnie spostrzegli, więc przywitaniom, pytaniom i uśmiechom nie było końca. Wydawali mi się jednak trochę nieswoi, co odebrałam jako zakłopotanie moją zajebistością. Nadal radośnie się do nich szczerzyłam, przekonana o swoim triumfie i zopuściłam ich z (jak miałam nadzieję) uczuciem żalu, że już z nimi nie śmieszkuję.
Po powrocie do domu
  • Odpowiedz
@wykop: chyba taka moja największa #alewtopa była stosunkowo niedawno.
Siedziałem sobie na nocnej od czasu do czasu przeglądając co ciekawsze treści w internecie( ͡° ͜ʖ ͡°)
gdy nagle do mojego pokoju wpada tatłe z pytaniem

anon nie masz mojej ładowarki do telefona

Ja będący w pełnej ekstazie nie zdąrzyłem
  • Odpowiedz
@wykop: Miałam jakiś 7 lvl, byłam w sanatorium, z choroby ważne tylko to, że brałam jakieś sterydy przez co byłam bardzo spasłym dzieckiem. I nosiłam okulary. Godziny nie spędzone na rehabilitacji spędzałam rysując i czytając Kaczora Donalda, jestem i byłam introwertykiem modzno. Nie znałam dobrze innych dzieci. Pewnego dnia ośrodek wynajął opiekunki (które widziałam po raz pierwszy w życiu), zamówił autokar i zorganizował wycieczkę. Padał mocno śnieg, byłam ubrana w
  • Odpowiedz
@wykop #alewtopa
Moja dziewczyna i dziewczyna z którą się spotykałem przez długi czas przed nią mają tak samo na imię. Pewnego dnia jakoś na początku naszego związku dziewczyna poprosiła mnie, abym wypełnił za nią jakiś tam formularz (sam nie pamiętam do czego, chyba o paszport polsatu). Była wtedy w pracy, więc zadzwoniłem do niej, bo nie byłem pewien niektórych danych jak kod pocztowy jej miejscowości. Na koniec dla pewności
  • Odpowiedz