Wpis z mikrobloga

Jakiś porządny mod? #mountandblade
Kupiłem goga z viking conquest i napoleonic wars. Napoleon wyłącznie multi a viking to jakaś porażka... Broni 6 na krzyż, i w ogóle to tam nie ma co robić, albo lejesz jakieś śmieszne grupki bandytów albo musisz się połasić na lordów z którymi nie ma szans bo nie masz wojska... I te walki na statkach to jakieś nieporozumienie...
Ściągnąłem więc TLD, ale wykonanie to że aż powiem ja #!$%@? a robiłem sobie nadzieje...
Wziąłem prophecy of pendor i żenadłem jak mnie elfy dojeżdżają, zero balansu i w ogóle nie podoba mi się mapka...
Pobrałem brytenwalde i okazało że to od twórców viking conquest jeszcze większa padaka mnie dopadła jak straciłem reputacje bo nie pochowałem ciał bandytów i morderców... I broni jeszcze mniej niż w vikingcq

Jeszcze coś polecicie? Grałem kiedyś w sword and coś tam i nie było źle, ale to był tylko podrobiony native...

Może nawet być native, ale z większą ilością opcji (Niekoniecznie miliard drzewek jednostek i tak biegam zawsze z huskarlami)
Coś polecicie?
Chciałem pobrać CoK, ale patrząc na inne mody to na pewno nie zapłace jeśli to ma być taka padaka jak te inne mody.
  • 2