Wpis z mikrobloga

@noisy: charlie to zwykły janusz, który znalazł się przypadkowo w dobrym miejscu i czasie a teraz robią z niego bohatera tak trochę jak z wałęsą a tak naprawdę to ostatnio pokazał kim jest i co wie o idei bitcoina. Myślę tu o tym jak przyłączył się do cwaniaczków i naciągaczy tworząc swój token i to o zgrozo na tym syfie ethf. To jest zwykły cwaniaczek teraz po prostu spienięża swoje
  • Odpowiedz
@pawlo74: tutaj chciałbym poruszyć pewną kwestie (kompletnie w oderwaniu od Charliego Shrema). Kod jest istotny, wręcz bardzo istotny... i mówię to jako programista - pasjonat.

Niemniej jednak, nawet najlepszy kod jest nic nie warty bez biznesowego podejścia.

Biznesy to tak naprawdę "ekstraktory feedbacku". Jeżeli stworzony produkt jest dobry, to ludzie widzą w nim wartość dodaną i są w stanie za to płacić. Dlatego co ciekawe płatne serwisy często rozwijają się szybciej od tych darmowych - po prostu, jak ktoś płaci to wymaga... a skoro nie chce zapłacić, to znaczy, że produkt jest niewystarczająco dobry.. i trzeba coś
noisy - @pawlo74: tutaj chciałbym poruszyć pewną kwestie (kompletnie w oderwaniu od C...

źródło: comment_Vch5pX4lgetUYl6QxLMsD3YYE963ijGR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@noisy: zgadzam się z tym. Dodam, że to jest trochę nietypowy i nowy rynek i chociaż napisałem wyżej że developerzy są bohaterami często pracując za darmo i anonimowo nie szukając rozgłosu to wiem też, że to jest sieć naczyń połączonych gdzie liczą się wszyscy bez wyjątku. Ja to nazywam sybiozą.
Nie można nie wspomnieć o pionierach zwykłych inwestorach również anonimowych takich jak my, którzy ryzykują swoim majątkiem a także pierwszych
  • Odpowiedz
Niemniej jednak, nawet najlepszy kod jest nic nie warty bez biznesowego podejścia.


@noisy: teraz przeanalizowałem ten załączony obrazek i przypomniałem sobie nasze starcie odnośnie bitsharesx i steem jak to się ma do tego co wcześniej powiedziałeś?

Wtedy zasugerowałeś, że nie liczy się jaka jest cena bo to się dla Ciebie nie liczy a teraz mówisz, że cena ma znaczenie bo w ten sposób rynek określa komu ufa bardziej. Trochę jakbyś zaprzeczał samemu sobie? ( ͡°
  • Odpowiedz
@pawlo74:

Trochę jakbyś zaprzeczał samemu sobie?


trochę się w między czasie nauczyłem, a co do krzywej szczerości, to widziałem ją pierwszy raz podczas któregoś z tych 20 wykładów w przeciągu ostatnich 2-3
  • Odpowiedz