Wpis z mikrobloga

#pokemonduel

Po długim czasie wbiłem w końcu Mastera.
Mój deck: Mew, Rayqaza, Lucario, Articuno, Ho-oh, Karp/Gyarados
Hurdle jump, Goal Block, Double chance, Pokemon switch

Jak tam u Was ranking? No i ktoś w to gra jeszcze? :P
Ja zbieram gemy aż Sextuple będą, już mam 1400 nazbierane, więc jak znowu będzie 5 do kupienia to tyle wykupię
  • 6
  • Odpowiedz
@Dryblas: ja grałem dość dużo jak iwent był, miałem chyba z 35 zwycięstw. Teraz odpoczywam na razie od tego, czasami jakieś questy porobię. Score ~1970.
Za dużo dobrych figurek mi nie wypadło, gram Shuppet, Articuno, Moltres, Mawile, Armaldo, Greninja. Nie mam żadnych z tych kart co Ty, wiem że cośtam gdzieś w questach jest ale jeszcze nie wypadło. Hurdle jump jest mega #!$%@?ący u przeciwnika.

Co to Sextuple? Jakiś booster
  • Odpowiedz
@piotrr_: Te karty to nagrody w treningach, więc możesz je zdobyć bez problemu.

Sextuple to booster x6 kosztujący 300 gemów z gwarantowanym EXem który był przy starcie gry i który pojawia się prawdopodobnie co jakiś miesiąc. Nie kupuję w ogóle Quadrupli i zbieram gemy aż w końcu będą gwarantowane EXy i będę mógł ulepszyć decka :)

Gram ogólnie jak najmniej się da, tylko daily questy, 10 kluczy, zdobyć boostery, żeby
  • Odpowiedz
@Dryblas: to ja nawet nie wiedziałem że są droższe boostery, kupiłem z 3 za 200 podczas eventu. A jak Ci poszedł event? Ja miałem 8 zwycięstw z rzędu raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no dobra, 2 razy gemy wydane aby utrzymać streak :P).
Do zwykłej ligi też robiłem minimum, ale nawet to minimum dość dużo czasu zajmuje, szczególnie jak Ci wypadnie np 3 skrzynki godzinne i
  • Odpowiedz
@piotrr_: Osiągnąłem 91 zwycięstw, otwierając cały czas 1-streak boostery, z których wypadły mi Greninja, Lucario, Gyarados, Glaceon, Umbreon, Murkrow + jeszcze jakiś rare i wiele UC i C.

Nie starałem się osiągnąć większych streaków jak z jednego z pierwszych boosterów wydropił mi Greninja. Wydałem dwa razy po 10 gemów na odnowienie energii w ostatnich dniach jak chciałem osiągnąć konkretną liczbę zwycięstw dla Booster Ticketa i Rare Metala X.

Turniej był
  • Odpowiedz
@Maxxtom: Dla mnie to obecnie najbardziej użyteczny pokemon mety. Jedyny, który może się przeciwstawić Deoxysom i Reuniclusom.

Do tego najlepszy counter na: Yveltala, Gyaradosa, Blastoisa, każdego potężnego pokemona bazującego na fioletowych atakach i z atakiem ponad 100 (od którego Mew nie ginie gdy wylosuje złoty atak).

Jego złoty ma ponad połowę kółka, do tego przydatny niebieski i beznadziejny psychic no i brak missa na 5 levelu, co sprawia, że masz
Dryblas - @Maxxtom: Dla mnie to obecnie najbardziej użyteczny pokemon mety. Jedyny, k...

źródło: comment_HSryjWkJa0nizrYdKAhlPcRV1W3xt8nm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz