Wpis z mikrobloga

Król Europy i najlepszy premier RP w historii jest na głównej stronie międzynarodej wersji CNN jako głos zjednoczonej Unii Europejskiej. Tymczasem Jarosław Kaczyński może co najwyżej zrobić fikołka na okładce opłacanego przez PiS "wSieci" albo innej śmiesznej gazetki.
Jak widać wbrew mokrym snom pseudopatriotów jedynymi miejscami, gdzie może wisieć Donald Tusk, są poważne i szanowane media światowe.

#neuropa #tusk #4konserwy.ru #polityka #uniaeuropejska
g.....k - Król Europy i najlepszy premier RP w historii jest na głównej stronie międz...

źródło: comment_f7lZgQirJmf8Gtu6mDvCavUvAmbpXV5I.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@glosnik: Kaczyńskiego można nie lubić ale politykiem jest dobrym.Rządzi w 100% 38 mln krajem mając na posylki Premier i Prezydenta o ministrze sprawiedliwości to nawet nie wspominam,a żenujące okladki wlazidupów to w sumie też atut bo poza swoją partią ma jeszcze kilka wlasnych gadzinówek piorących mózgi swoim wyborcom
  • Odpowiedz
@Hamouma: trzeba naprawdę nie mieć szacunku do siebie i do Europy, żeby mieć pretensje do Tuska i innych europejskich liderów o stosowanie ostrzejszego języka w stosunku do Trumpa, który wielokrotnie obrażał Unię i głośno wyrażał nadzieję na jej upadek
  • Odpowiedz
@glosnik: Po pierwsze kolego to trzeba nie mieć szacunku do samego siebie,żeby wielbić jakiegokolwiek polityka,sama nazwa posel oznacza poslańca wyborców,ja go wybieram i on w zamian zalatwia to co mi obiecal,więc nazywanie kogokolwiek z nich "Cesarz" "Król" jest nie poważne,no chyba że chodzi Ci o prowokacje,żeby ktoś się zlecial z pianą na ustach i powyzywal we wpisie,tu nie chodzi proetencje tylko nieumiejętną grę polityczną,powinien mieć w glowie zarówno wariant zwycięstwa Trumpa
  • Odpowiedz
@Hamouma: pisz trochę składniej bo ciężko zrozumieć sciany tekstu,pisane bez ladu i skladu i zachowania podstawowych zasad gramatycznych,iortograficznych przypominajace niekontrolowany slowotok,ale skoro już takim stylem rozmawiamy to tylko powiem ze mozna zarowno hejtować jak i wielbic jakiego polityka sie zechce, w polskiej konstytucji nie ma wpisanego nakazu hejtowania wybranego polityka wbrew powszechnej opinii wszechobecnych malkontentow ktorzy za punkt honoru przyjmuja sobie nienawisc do politykow bo hehe skarbowka, podatki, zlodzieje i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@glosnik: Pisze z telefonu.Trumpa się w ogóle nie obawiam,po pierwsze dlatego,że stanowsiko prezydenta ma charakter pacynki,prawdziwe rządy mają miejsce pomiędzy osobami o których nigdy nie uslyszymy,już pierwszego dnia z twarzy Trumpa zniknąl usmiech,być może byl już po rozmowie z X filesowym Palaczem,który wytlumaczyl mu to i owo,poza tym Polska byla wielokrotnie chwalona i przez poprzedniego prezydenta i obecnie przez Trumpa,ze wydajemi 2% na wojsko i mamy gwarancje bezpieczenstwa na wypadek gdyby
  • Odpowiedz
w dodatku patrząc na jego tweety podczas kampani prezydenckiej typu "jeden Donald juz wystarczy" to postawil na zlego konia w bialym domu i będzie mial mega problem z Trumpem


@Hamouma: według mnie to jest dopier...nie się na siłę jak do miny Dudu w Monachium ;)
  • Odpowiedz
@glosnik Piszesz ze Trump obrazal Unie Europejska i sie tym przejmujesz? Unia Europejska w tej postaci to zgraja politykow i urzednikow oderwanych od rzeczywistosci i problemow obywateli wiec nie ma sie czym przejmowac.
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik: nie, wyraźnie napisałem, że dziwię się dziwieniu się reakcjom unijnych polityków, którzy w odpowiedzi do ataków na Unię Europejską odwdzięczają się Trumpowi tym samym

ale mogę napisać wyraźnie, że ataki na Unię Europejską i zjednoczoną Europę bolą, bo bez zjednoczonej Europy kolejna wojna albo zepchnięcie Polski na margines światowej polityki będzie miało miejsce. Unia to taki lewarek dla Polski i mniejszych krajów, dzięki któremu mogą zdziałać znacznie więcej, niż bez
  • Odpowiedz