Wpis z mikrobloga

#kosmetyki #mirabelkopomusz #makijaz Czy ktoś coś na temat pędzli M Brush od Maxineczki? Spotkałam się z opiniami, że pędzel do aplikacji cieni (nr 6) nabiera cienie nawet lepiej od macowego i mniejsza ilość się kruszy/osypuje i szczerze mówiąc myślę o nim od pewnego czasu, cena jest zabójcza (ponad 70 zł) jak na pędzle do oczu i to nie znanej marki, tylko vlogerki, opinii na wizazu brak, można liczyć tylko na to, co pisze blogosfera, ale nie wiem, na ile to jest obiektywne.
  • 20
@frytkizbekonem: @antylopa: Przed chwilą oglądałam, co rzuciło mi się w oczy to to, że na początku powiedziała, że starł jej się napis na pędzlach, które często użytkowała po... kilku miesiącach, ale stwierdziła, że to normalne i absolutnie wszystkie pędzle tak mają. Cóż, mi do tej pory starł się tylko na jednym hakuro+ wydaje mi się, że czytałam gdzieś opinie o różnych pędzlach, że np. mają napis nieścieralny, nie wiem, na
@SuperPanda Używa ich na codzień, bubel rzuciłaby pewnie w kąt. Osobiście uważam, że dla kogoś kto maluje się okazjonalnie kosmetykami średniej jakości, to raczej zbyt duża inwestycja. Dla osoby bardziej zaawansowanej mogą być w porządku.
@frytkizbekonem: Nie no mi chodzi tylko o 1 pędzel, więc bez przesady, to właśnie osoba taka jak RLM może malować byle czym- bo UMIE, ona sama też przedstawiła taką logikę w jednym odcinku. Jak ktoś jest średnio zaawansowany, a zależy mu na naturalnym efekcie jak od profesjonalistki, to właśnie pędzel specjalnie przystosowany może w tym znacznie pomóc.
@SuperPanda podobno teraz ten napis nie powinien się już tak scierac. Teraz w najnowszym filmie tanie vs drogie powiedziała że warto zainwestować w te pędzle do oczu bo lepiej blenduja, mniej krusza
@antylopa: No właśnie red lipstick monster powiedziała, że pędzle maxineczki są tylko trochę droższe od Zoevy, ale jakościowo to co najmniej 2 półki wyżej... Ja myślę nad Zoevą 102 jako pędzlem do podkładu mineralnego, spotkałam się z jednym porównaniem tego pędzla do Hakuro 54, w którym Zoeva wygrała ze względu na to, że daje lepsze wykończenie i nabiera mniej produktu. Swoją drogą jest też troche głosów, że to ta sama jakość
@SuperPanda: Są dużo droższe. Zestaw 25 pędzli Zoeva z torbą - 820zł. Zestaw 14 pędzli MBrush - 1250. ( ͜͡ʖ ͡€) Mam Hakuro i nie jestem zadowolona niestety. Oczywiście, jeśli kupujesz na sztuki to można się pokusić o MBrush właśnie lub Sigmę. :)
@antylopa: O! Cieszę się, że piszesz o Sigmie. Próbowałaś jakichś? Ja jestem zadowolona z hakuro h85 do kresek i brwi- bardziej precyzyjny chyba nie jest mi potrzebny, z 14 do konturowania średnioi rozgądam się za innymi, chyba za Zoevą/Sigmą najbardziej.
@kwiatencja: Dlaczego?
@SuperPanda: Osobiście nie mam, ale byłam nimi wielokrotnie malowana, dotykałam je i są bardzo fajnie. Chociaż chyba najlepsze wrażenia miałam podczas, gdy ktoś malował mnie Zoevą. Ja właśnie mam h85 i dla mnie jest za mało precyzyjny. :( Ale ja to już szukam ideałów, bo zaczynam powoli profesjonalnie zajmować się wizażem.
@antylopa
@SuperPanda a nie, mają sytetyki :d coś mi się pokrecilo. Ale dziewczyny raczej rzadko używają. Sigme flata gdzieś chwalono, chyba to u Ewy było. Znaczy zoeve nigdy nie miałam więc nie mam z niczym porównać ;d
Mnie kusi zoeve do rozow (ofc mineralnych xD)