Wpis z mikrobloga

Za jakiś czas idę na zabieg prostowania przegrody nosowej. Był ktoś na takim zabiegu i może powiedzieć jak się przygotować? Pierwszy raz będę w szpitalu i nie wiem czy muszę kupić jakąś piżame lub inne akcesoria czy wystarczą dresy i t-shirt jak do chodzenia po domu. Czy taki zabieg wykonuje się jak pacjent jest ubrany w jakieś szpitalne ubranie?
Wołam też #krakow bo będzie to robione w Szpitalu Wojskowym w KRK
#szpital #medycyna #lekarz #zdrowie
  • 17
  • Odpowiedz
@098765 w moim przypadku było tak, że dostajesz taki kaftan wiązany na plecach ze szpitala i chodzisz w nim aż do momentu wyjścia. Najlepiej weź awaryjnie jakąś bluzę i grubsze skarpetki, jakby Ci było zimno po operacji
  • Odpowiedz
@098765: po pierwsze weź papier toaletowy bo nie zawsze jest w szpitalach. Weź swoje szcztućce!! Szczteczkę i kapcie!! oraz mydło i ręcznik. Możesz być w dresie i tszercie. Jak nie zostajesz w szpitalu i zabieg jednodionwy to tylko piżamę weź do zabiegu
  • Odpowiedz
@098765: bez problemu dali ci skierowanie na zabieg? i jak długi miałeś termin do zabiegu? a co do szpitala na wrocławskiej to w wakacje byłem tam przez tydzień i ogólnie nie jest źle.a co do piżamy to ja spałem w bokserkach i koszulce a po szpitalu pomykałem w dresikach i klapeczkach więc piżama jakby musem nie jest:)
  • Odpowiedz
@098765: no to po kolei: wyposażenie do szpitala - standard. Własne sztućce, kubek, te sprawy. Książka. Ja chodziłem w jakimś dresie żeby nie paradować w szpitalnej piżamie, nie ma chyba z tym problemu. Przed operacją i tak dostaniesz taki papierowy płaszczyk. Po operacji obudzisz się z obolałym gardłem i niedrożnym nosem, tak będzie jeszcze przez parę dni. Co zyskujesz? Po pierwsze komfort oddychania. Koledze przeszły bóle głowy. U mnie zniknęły nawracające
  • Odpowiedz