Wpis z mikrobloga

Sobota zakończyła się lekką złością

Kupiłem nowe tarcze i klocki do #lexus bo ostatnio stare tarcze zabiłem hamowanie z około 220km/h I dostały lekkiego bicia a że były stare to nie było sensu toczenia.
Odkrecilem pięknie koło, następnie zacisk no i pierwszy zonk - do wymiany uszczelki prowadnic bo syf w środku i ciężko chodzą. Spoko dam smar i za tydzień wymienię bo potrzebuje auto.

Idę dalej. Zdementował klocki - dramat bo dosłownie były przyklejone do tarczy z zastanawiałem się co ki huczy podczas jazdy. No spoko mam nowe klocki i tarcze.
Odkrecanie jarzma zakończyło się wypryskaniem całego wd40 i złamaniem dwóch kluczy.

Okej pojadę w poniedziałek do warsztatu coby mi poluzowali te śruby i ogarnę.

Przykrecam koło - urwalem szpilke..

Kurde jak kocham to auto to tak samo nienawidzę. Volvo rok temu sprzedałem przez to że mi się pilot od centralnego zepsuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obym ten tydzień przeżył spokojnie.

#jdm #motoryzacja #warsztat

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
  • Odpowiedz
@niezawodny: I na co wypsikałeś całeWD40? Chyba na swoje pachy. Jak znam zycie to śruby trzymajace jarzmo sa w calosci zakryte. Nie maja nakrętek. Wiec psikanie po łbie śruby da Ci tyle co psikanie WD 40 pod pachami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jokker autostrada i niestety na 3 pasmowej kierowca jakiegoś minibusy musiał wyprzedzać tira lewym skrajnym pasem zamiast środkowym i bez patrzenia w lusterko. Akcja Niemcy a bus chyba z Rosji albo Białorusi.

Jak masz 1000km do klepniecia przez Niemcy to nie jedziesz 110km/h I w sumie większość aut leciała koło 200
  • Odpowiedz
  • 0
@HHSbits tak jest ręką - koniec z ćwiczenie pleców i bicka na siłowni :)

Mini palnik taki który wyciskacz na pojemnik z gazem do zapalniczek kiedyś używałem i się sprawdzal idealnie ale pożyczone nie wrocilo
  • Odpowiedz
  • 0
@NieMogeSieZarejestrowac Pb I LPG. Awaryjne to to nie jest. Najwiekszy problem o poprzedni właściciel. Ja kupiłem po niewielkiej stluczce i ja to było naprawione Ra szkoda gadać. W Trytytka, klej silikon itp. Doprowadzam go do stanu idealnego. Do zrobienia jeszcze progi i zabezpieczenie podwozia, malowanie felg i wydech przelotowy. W
  • Odpowiedz