Wpis z mikrobloga

@kapuczino: a skąd wiesz, ze nie był wystawiony również na allegro? Na allegro też siedzą tacy sami ludzie i sugerują podobne interesy. Mam konto od 2000r i wiem co mówię :)
Zależało mi na sprzedaży lokalnej, bez pakowania, umawiania kuriera, biegania na pocztę, pilnowania czy wróci kasa na konto. Telefon sprzedany po trasie do domu z pracy i o to własnie chodziło. Miało być wygodnie. Podjechał młody człowiek, rozsądny, sprawdzil
  • Odpowiedz
@widmo82: #!$%@?, to trolle jakieś muszą być. Nie wierzę, że są tak głupie osoby. I że się ktoś zgadza, czyli takie zjawisko się utrzymuje.
  • Odpowiedz
@widmo82: Ale taki owczarek niemiecki długowłosy z rodowodem to chyba nawet więcej jest warty niż ten telefon, chociaż zależy w jakim stanie i jaki rocznik, ale mogłeś zrobić dobrego deala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ciuliczek:

smieszku poza kontrola nie wystarczyło napisać ze nie interesuje Cie taka cena? Ja #!$%@? ludzie jesteście żałośni

Przecież napisał, że zamiast owczarka wolał papugę.
  • Odpowiedz
@widmo82:

Na allegro też siedzą tacy sami ludzie i sugerują podobne interesy

takich wrzucasz na czarną listę na allegro i w ogóle im nie odpisujesz

bez pakowania, umawiania kuriera, biegania na pocztę, pilnowania czy wróci kasa
  • Odpowiedz
@kapuczino: wiesz, ze nie wszędzie są paczkomaty a jak są to nie każdy chce uczyć się ich obsługiwać?
- inna kwestia to awaryjnosc tego systemu, ale to juz inny temat dyskusji
  • Odpowiedz
@DariuszLodyga: Gościu :) Cieszę sie, ze wiesz ile to jest mniej wiecej 20%
Ale jeśli wg. Ciebie to spoko kwota to jak bedziesz chcial sprzedać coś o 20% taniej od najtańszej oferty na rynku to daj znac. Z chęcią odkupię :)
  • Odpowiedz