Wpis z mikrobloga

@trailer: to prawda, widziałem ostatnio kota, któremu szczury odgryzły ogon. Ogon dla kota to bardzo ważna rzecz bo dzieki niemu utrzymuje balans. Wiec kot co chwila spadał z rożnego rodzaju murków itp.
  • Odpowiedz
@geuze: Po części zachowanie zrozumiałe bo szczury mogą nawet próbować pogryźć, mnie kiedyś zaatakował szczur to uciekł dopiero jak go torbą z zakupami walnąłem.
  • Odpowiedz
@geuze: Pokaż to na jakiejś grupie/stronie wegańskiej na fb to dopiero będzie beka jak to zwierzontka męczo wredne małpy i zaraz lista rzeczy, którą te psychole by im zrobiły ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko wrzuć tu potem, też się pośmiejemy.
  • Odpowiedz
@geuze: Zabiłem kilka szczurów więc mogę powiedzieć jak to jest:
Szczury są bardzo szybkie i trudno je zabić, bo uciekają w trudno dostępne miejsca (chowają się pod meble, w dziury, wszędzie), a żeby je zabić to trzeba mocno trafić i albo ogłuszyć albo poważnie zranić, a to wymaga już sporej dynamiki uderzenia, co przy szczurze, który pędzi jest bardzo trudne. Gołą ręką to można sobie soli do dupy nasypać i ktoś
  • Odpowiedz
@geuze: Też bym tak zrobiła. Przecież nie wezmę w rękę tego czegoś, a mogłabym nie mieć pojemniczka na zmarnowanie. Ja bym była tą z miotłą, bo mam dobry refleks. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
tl;dr OP zanim by złapał tego szczura w swoich to by pewnie minął tydzień. Sprawna robota kobiet, szanuję.


@piururo: rozluźnij się trochę, przecież to są #heheszki ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym ja nic nie pisałem o tym czy to skuteczne/mądre/niemądre i jak bym to zrobił.
  • Odpowiedz