Wpis z mikrobloga

Jakiś czas popularny był artykuł o cenach w Pradze, który wrzuciłem. Pojawiło się jednak wiele pytań, gdzie na to piwo najlepiej pójść. Razem ze znajomym piwoszem (sumarycznie 15 wizyt w Pradze) przygotowaliśmy małe zestawienie fajnych pubów - może komuś się przyda przed wyjazdem, a może ktoś ma własne pomysły? Znalezisko: Gdzie na piwo w czeskiej Pradze?

Pozwoliłem sobie zawołać osoby, które dyskutowały o pubach w Pradze przy znalezisku o cenach w stolicy Pragi - może będą mieć własne uwagi oraz pomysły, i pomożemy innym dobrze przygotować się do wyjazdu :) Jeśli ktoś nie życzył sobie być wołanym to przepraszam!

@CreativePL @Szydera666 @nastaremilion @jacqbus @Beszczebelny @Ion_iona @rzet @Ruswelt @chwilowylogin @publiczny2010 @ConorMG @Hrabia_Serek_von_Hochland @luksus2 @SpasticInk @Ventrue @janek_kenaj @Radek_M @skrecu @cakkas @maciejwu71 @nightrain @Ghc1 @mateelv @myster007 @Barnabeu @adamko92 @elliott @Heart @Iudex @Luko @basketm @cadwell @merged @L3AD3R @fjk8 @nofaktycznie @Trelik @sncf @Brezen @Fenrirr @wycioranymajster @southlander @mojeulubionekonto @djgrs @xetrov @No25

#podrozujzwykopem #podrozepoeuropie #piwo #czechy #mikroreklama
  • 23
@publiczny2010: polecam, pamiętaj tylko, że w okresie letnim są tłumy - lepiej ominąć sezon, kwiecień (pierwsza połowa) to dobry wybór, jest cieplej, a turystów jeszcze nie tak dużo, chociaż okolice Mostu Karola już w ciągu dnia są przepełnione.
@fjk8: ja tym razem chce odwiedzić Muzeum Alchemii (Speculum Alchemiae), ostatnio z kolei (ale to pewnie znasz) bardzo przypadł mi do gustu Pałac Trojski, w szczególności schody. Twoja lista wygląda super i na pewno skorzystam.
A byles za Troja w Fata Morganie? Fajne miejsce lubie tam chodzic.
Najbardziej chcialbym pochodzic po podziemiach w Padze bo kiedys sporo chodzilem po podziemiach i lubie te tematy, ale zawsze wydaje mi sie ze kosztuje to troche za duzo i nie wchodze.
Teraz bylem tez w fabryce Skody, indywidualna wycieczka, podstawili mi busa z kierowca i pania przewodnik i zaplacilem 32 PLN :) Niestety nie mozna bylo robic zdjec, mage zajebista
@silver_spike: A byles za Troja w Fata Morganie? Fajne miejsce lubie tam chodzic.
Najbardziej chcialbym pochodzic po podziemiach w Padze bo kiedys sporo chodzilem po podziemiach i lubie te tematy, ale zawsze wydaje mi sie ze kosztuje to troche za duzo i nie wchodze.
Teraz bylem tez w fabryce Skody, indywidualna wycieczka, podstawili mi busa z kierowca i pania przewodnik i zaplacilem 32 PLN :) Niestety nie mozna bylo robic zdjec,
@fjk8: Znajomi z którym pisaliśmy ten artykuł o piwie zawsze mi o tym ogrodzie opowiada, ja niestety byłem tylko w zoo :) Z bardziej oklepanych miejsc na mnie duże wrażenie zrobiła Loreta, i Wyszehrad, dziwie się, że mało osób tam się wybiera, bardzo przyjemny klimat i widok.
@silver_spike: Pyszne piwko, wbrew pozorom w Czechach nie ma duzego wyboru piw, wszedzie jest tylko pilsner i jasny albo tmawy kozel i koniec, gdzies tam jak pojdziesz do Zle czasy to masz wiekszy wybor, a tak w wiekszosci knajp to bida, Polska na tym tle jest potega, w kazdej kanjpie jest wielki wybor nawet w glupiej zabce masz ogromny wybor piw. A tam jasne ciekmne i koniec. A ja np lubie
@silver_spike: w zasadzie przed piwna rewolucja w PL w Czechach tez byla bida, jasne ciemne i koniec. Znani sa chyba z piwa dlatego ze lokalnych browarow jest duzo, ale gatunkow w zasadzie produkuja malo.
@fjk8: no nie aż taka, ja jeszcze pamietam czasy gdy w Polsce do kupienia w knajpie były Królewskie i Tyskie/Żywiec/Lech :) i każde smakowało tak samo - w Pradze jednak różniły sie w ramach jednego gatunku plus ciemne :)