Wpis z mikrobloga

@Svoboda: aktualnie Solus project (jak wprowadzą wsparcie dla Optimus to będę polecał wszystkim kogo znam) , ale elementary jest na komputerze mojej mamy (Skype, internet) i sprawdza się dosyć dobrze

: Czytam Ciebie na #donbaswar


Ktoś to czyta? Sporo mam tych biernych czytelników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aryo: Jaki bierny, czytam większość co wrzucisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do elementary to obawiam się tego, że dużo jest opinii na temat jego mało stabilnej pracy.
  • Odpowiedz
@Svoboda:

: Jaki bierny, czytam większość co wrzucisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bierność oceniam po komentarzach i plusach pod wpisami. Spoko nic nie wypomijam, zwyczajnie ciężko skojarzyć ludzi jeśli nie widzisz ich nicku :p

Co do stabilności elementary to dla mnie jego błędy nie wykraczają poza to co widziałem na zwykłym Ubuntu. Ot Ubuntu + wykastrowane środowisko graficzne. Jeśli byś chciał coś ładniejszego to proponuję distro bazujące
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Aryo Zależy mi na szybkości i niezawodności. Chyba przetestuje Cinnamon od Minta.

Obiecuję częściej plusować i komentować :)
  • Odpowiedz
@Svoboda: właśnie przeprowadzam się z elementary na xubuntu. Nie wiem czy to wina elementary czy nowych kerneli ale u mnie linux wpieprzal ram jak dzik zoledzie. Mam na pokladzie 4 giga ram i swapa 4 giga i nieraz mu malo bylo. Lapal zwieche i nie szlo go odmulic. Pomagal tylko force close. Cos chyba posrali z optymalizacja pamieci.
  • Odpowiedz