Wpis z mikrobloga

Halo Miraski
Szukam jakiegoś dobrego #mmorpg które:
- nie jest oparte tylko i wyłącznie na raidach i dungeonach (mogą być tylko żeby gra nie polegała tylko na siedzeniu w partymatching)
- duży online
- może być b2p albo f2p (tylko bez p2w), p2p mnie nie interesują bo niekiedy nie będę miał na to czasu a szkoda wykładać z biednej kieszeni studenta na prepaida którego nie wykorzystam w 100% no chyba że można płacić za ingame walute to ten jeden raz mogę wyłożyć
- nie jest za łatwa ale nie jest też chorą grindówką
- duża ilość polaków (tu mogę dostać hejta ale uwierzcie mi, że gra w klanach international jest męcząca)

Całe życie #!$%@?łem w #lineage2 i inne mmo jak Tibia, wow wotlk albo nawet metin. Nie siedzę teraz w nowościach a bardzo chciałbym spróbować czegoś nowego.
  • 7
@sensu aion
Polecam Polski serwer Barus. Przyjemne, niezbyt skomplikowane - sam siedzę choć z racji kończenia studiów ostatnio znacznie mniej :)
?


@orfan: Tu wielki + oczywiście, chociaż zanosi się na p2w w dalszej przyszłości niestety. Nie polecam jednak kupowania samej podstawki - dodatek Morrowind kosztuje 270 zł bez podstawki i 275 zł w pakiecie z. Ale gameplay ciekawy, dużo oryginalnych rzeczy.

@sensu: World of Warcraft, ale jakiś privek na patchu 1.12.1. Ewentualnie 2.4.3 jak jesteś za TBC. Teoretycznie tylko rajdy i dungeony, ale tam to nawet questy i solo content
@aschar: Jakoś mi się tamto nie spodobało - miałem wrażenie że cała gra jest tylko po to żeby oskryptować poduszkę w domu żeby cię zgniotła, albo latać i robić se selfie ze skrzydłami. Po prostu nie moje klimaty.