Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie co do produkcji #ubisoft czy opłaca się kupić ich nową produkcje #forhonor ? I czy lepiej podstawkę, wersje deluxe bo gold sobie odpuszczę.
Zależy mi na tym by gra się dosyć szybko nie znudziła ani żeby za pół roku nie okazało się że serwery będą martwe.
Wersja na #pc #pcmasterrace (wybaczcie za spam ale zależy mi na opinii)

Kupić?

  • Bier 37.5% (12)
  • Nope 62.5% (20)

Oddanych głosów: 32

  • 6
  • Odpowiedz
@RVRE_PEPE: Dzięki za link ale już oglądałem tylko dalej się waham, domyśliłem się że singiel jest bardziej traktowany jako tutorial przed multi.
  • Odpowiedz
@Sonay: ja bym się wstrzymał na twoim miejscu aż nie wyjdą wszystkie DLC i jak gra stanieje. Swego czasu byłem nagrzany na Division, kupiłem naPS4 w premierę i zrobiłem 100% chyba w kilka dni. Potem nie mialem co robić. Gra nadal mnie grzeje, bo potem na PC w darmowy weekend grałem chyba całą sobotę ale czekam cierpliwie na DLC. Tak jest lepiej, kup coś co oderwie cie myślami od FH.
  • Odpowiedz
@Sonay: jak dla mnie podstawowa kwestia jest to czy bedziesz gral sam czy z jakims znajomkiem, grajac sam gra jest calkiem spoko, ale grajac z kumplem jest genialna. Grales moze w bete?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Corkess nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie czy będę miał kogoś do gry ze znajomych, musiałbym popytać bo pomysł zakupu padł wczoraj. Co do bety to nie grałem niestety.
@Mleko_O j/w :)
  • Odpowiedz