Wpis z mikrobloga

@VanityFair:
1. Uczę się hiszpańskiego i rosyjskiego
2. Uczę się gry na gitarze i pianinie (cyfrowym)
3. Dobry pomysł, miałem kiedyś wielką ochotę wyjechać na wolontariat do innego kraju na pół roku. Muszę zaraz poszperać info.
4. Od dzieciństwa prowadziłem sportowy tryb życia w wielu dziedzinach. Od jakiegoś roku brakuje mi dobrej motywacji (a od roku mam dziewczynę. Przypadek?)
5. Dobry pomysł, od początku roku nabyłem +/- 10 nowych pozycji do
@pieczara13: oj, usunęłam komentarz bo brzmiał mi trochę jak teksty kołcza majka czy innego grzesiaka :( ale nie ma za co. :) oby tak dalej!
PS właśnie a propos filmów - wszyscy mówią tylko o książkach, a jest przecież tak dużo wartościowych chociażby dokumentów (a na porządne książkowe reportaże nie zawsze przecież ma się czas).
@sepakasene: Chciałbym, ale nie mam żadnej wiedzy nawet o fundamentach - jak zacząć. Mam na myśli: od czego najlepiej, aby po prostu widzieć swoje postępy i nie spalić się na wstępie :)
Kiedyś próbowałem nauczyć się htmla, ale w trakcie zmieniłem zainteresowania.
Napisałbyś może jakiś plan, wg którego miałbym działać?
Znam już trochę podstaw na programach graficznych, tj. paint, gimp2, photoshop itp. poza tym podstawowa obsługa AutoCAD i potrafię zmontowac proste
@pieczara13 to nic strasznego. Czlowiek to wymyslil dla ludzi( ͡° ͜ʖ ͡°) HTML --> Css --> JavaScript. Pozniej sam wybierzesz. Moze java, android market przyjmie jeszcze wiele softu. Jakies portfolio, moze praktyki, staz, etat ()