Wpis z mikrobloga

Odnośnie #afera z mutlikontami, chciałbym pokazać jak działa neuropa wobec osób, które są dla nich niewygodne.

Szuka się jakiegoś naruszenia dokonanego przez niewygodną osobę, a jeżeli takiego nie ma to zwyczajnie próbuje się ją wrobić w coś czego nie zrobiła. Następnie mając na uwadze jak działa system naruszeń (im więcej zgłoszeń tym krótszy czas w kolejce do rozpatrzenia) zgłasza się ją masowo w kilka/naście/dziesiąt osób. Ma to na celu wytworzyć nacisk na moderatora i fałszywe złudzenie, że dziesiątki osób zgłaszających to samo nie może się mylić. W ten oto sposób wiele razy @moderacja podejmuje błędne decyzje bo zwyczajnie nie chce im się dokładnie sprawdzać, czy dane przewinienie miało miejsce.

W taki właśnie sposób zostałem zgłoszony wielokrotnie ja, skutkowało to najpierw ostrzeżeniem, a potem banem. W obu przypadkach nie popełniłem żadnego naruszenia, zostałem celowo wrobiony w coś czego nie zrobiłem, a potwierdzeniem jest zdjęcie mi chyba miesięcznego bana zaraz po moim odwołaniu oraz przeprosiny od moderacji za pomyłkę.

Dlaczego o tym piszę? Gdyż zauważyłem, ze ta sama osoba która wtedy wrobiła mnie ciągle się tym zajmuje i teraz próbuje wrobić kolejnego użytkownika namawiając swoich kolegów z tagu neuropa do masowego jego zgłaszania.

Nie ma żadnego dowodu na to, że to on stoi za tymi multikontami, które dzisiaj masowo wykopywały/zakopywały znaleziska. Ale to nie ma najmniejszego znaczenia, bo użytkownik ten reprezentuje odmienne poglądy od moich i trzeba go "udupić" by później ogłosić swój sukces pod tagiem #tangodown

Zatem @moderacja czy wy w ogóle sprawdzacie zgłoszenia, które otrzymujecie? Skoro ja zostałem bezpodstawnie zbanowany, wielu innych również tego doświadczyło, a teraz dalej ten proceder jest kontynuowany, czy nie powinno się również wyciągać konsekwencji wobec osób, które w ww. sposób próbują się pozbyć niewygodnych sobie osób i masowo zgłaszają za coś czego ktoś nie zrobił?

Link do wpisu nawołującego do zgłaszania uzytkownika @wigilius za masowe tworzenie multikont

http://www.wykop.pl/wpis/22314911/#comment-80388777

#moderacjacontent #wykop #4konserwy #moderacja #oszukujo #polityka
m.....6 - Odnośnie #afera z mutlikontami, chciałbym pokazać jak działa neuropa wobec ...

źródło: comment_7efqv99wFEa8ufM0ZaxxWqujRMzMRBXi.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: Uważasz, ze w tym przypadku nie mam racji? Sam tego procederu doświadczyłem na sobie, więc uważam że warto ukazać czym się niektórzy zajmują. A to, ze przestałem się udzielać w innych tematach to tylko i wyłacznie wasza zasługa.
  • Odpowiedz