Wpis z mikrobloga

Odnośnie #afera z mutlikontami, chciałbym pokazać jak działa neuropa wobec osób, które są dla nich niewygodne.

Szuka się jakiegoś naruszenia dokonanego przez niewygodną osobę, a jeżeli takiego nie ma to zwyczajnie próbuje się ją wrobić w coś czego nie zrobiła. Następnie mając na uwadze jak działa system naruszeń (im więcej zgłoszeń tym krótszy czas w kolejce do rozpatrzenia) zgłasza się ją masowo w kilka/naście/dziesiąt osób. Ma to na celu wytworzyć nacisk na moderatora i fałszywe złudzenie, że dziesiątki osób zgłaszających to samo nie może się mylić. W ten oto sposób wiele razy @moderacja podejmuje błędne decyzje bo zwyczajnie nie chce im się dokładnie sprawdzać, czy dane przewinienie miało miejsce.

W taki właśnie sposób zostałem zgłoszony wielokrotnie ja, skutkowało to najpierw ostrzeżeniem, a potem banem. W obu przypadkach nie popełniłem żadnego naruszenia, zostałem celowo wrobiony w coś czego nie zrobiłem, a potwierdzeniem jest zdjęcie mi chyba miesięcznego bana zaraz po moim odwołaniu oraz przeprosiny od moderacji za pomyłkę.

Dlaczego o tym piszę? Gdyż zauważyłem, ze ta sama osoba która wtedy wrobiła mnie ciągle się tym zajmuje i teraz próbuje wrobić kolejnego użytkownika namawiając swoich kolegów z tagu neuropa do masowego jego zgłaszania.

Nie ma żadnego dowodu na to, że to on stoi za tymi multikontami, które dzisiaj masowo wykopywały/zakopywały znaleziska. Ale to nie ma najmniejszego znaczenia, bo użytkownik ten reprezentuje odmienne poglądy od moich i trzeba go "udupić" by później ogłosić swój sukces pod tagiem #tangodown

Zatem @moderacja czy wy w ogóle sprawdzacie zgłoszenia, które otrzymujecie? Skoro ja zostałem bezpodstawnie zbanowany, wielu innych również tego doświadczyło, a teraz dalej ten proceder jest kontynuowany, czy nie powinno się również wyciągać konsekwencji wobec osób, które w ww. sposób próbują się pozbyć niewygodnych sobie osób i masowo zgłaszają za coś czego ktoś nie zrobił?

Link do wpisu nawołującego do zgłaszania uzytkownika @wigilius za masowe tworzenie multikont

http://www.wykop.pl/wpis/22314911/#comment-80388777

#moderacjacontent #wykop #4konserwy #moderacja #oszukujo #polityka
m.....6 - Odnośnie #afera z mutlikontami, chciałbym pokazać jak działa neuropa wobec ...

źródło: comment_7efqv99wFEa8ufM0ZaxxWqujRMzMRBXi.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
I przestań szkalować neoliberałów bo skończysz jak srakbir ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mich2406: A skąd wiesz że ktokolwiek go zgłosił, że piszesz "masowo"? Jak Ty sobie do wszystkiego dorabiasz ubarwienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ospen: To, ze macie swoich przedstawicieli w moderacji nie znaczy, ze możecie sobie z regulaminu wykopu robić papier toaletowy. Jak nie masz nic konstruktywnego do dodania w temacie to żegnam.
  • Odpowiedz
@pk347: Oficjalnie poleciał za dodawanie znalezisk do złych tagów choć od roku żadnego znaleziska nie dodał. Natomiast prawdziwego powodu można się domyśleć, wystarczy zobaczyć jego ostatnie wpisy. Kolejna ofiara neuropy, macki sorosa sięgają wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mich2406: Przecież te muchy plujki od x czasu gnieżdżą się na mikrolistach i zlatują na zawołanie by zakopać/donieść na niewygodnego użytkownka. To że moderacja przymyka na to oczy bardzo źle świadczy o polityce kadrowej serwisu....
  • Odpowiedz