Wpis z mikrobloga

Cześć, jeśli jest ktoś zainteresowany nauką języka angielskiego to w poniedziałki i wtorki w Barnsley jest English Cafe na Blucher Street (Hope House), wstęp 2f prowadzone przez Native Speakera. Jeśli chodzi o poziom angielskiego to uczęszczają ludzie początkujący którzy nie mówią praktycznie wcale jak i ludzie, którzy potrafią się komunikować całkiem sprawnie (Przekrój A1-B1). W soboty są spotkania w Wombwell - darmowe. We wtorki również są darmowe zajęcia 16-17:30 w YMCA Barnsley również na Blucher Street (dla ludzi którzy chcą popracować nad swoją gramatyką). Dodatkowo jest możliwość wzięcią indywidualnych/grupowych lekcji w cenie 25f/h. 1-4os. W związku z tym szukam również osób do grupy, które chciałyby poprawić swój angielski bardziej indywidualnym tokiem (Poziom B1) na 4 osoby wyjdzie 6.25/h. Zależy mi na 3-6h w tygodniu.

taguje #uk bo nie każdy obserwuje #barnsley
Lanza - Cześć, jeśli jest ktoś zainteresowany nauką języka angielskiego to w poniedzi...

źródło: comment_RJJuWnnlKOjbUl0O5ggqTOxJS4F54PmY.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@trevoz Znajomy chodzi na jakieś ale są to zajęcia z pisania. Nie słyszałem o innych. Najbardziej zależy mi na znalezieniu osób do mojej grupy.
  • Odpowiedz